Herec Miroslav Etzler si naplno užívá malého syna, protože dětství starších potomků propásl. „Myslel jsem spíš na sebe než na ně,“ říká

Čtyřnásobný otec je na svého nejmladšího syna pyšný a často se chlubí společnými zážitky na sociálních sítích. Vynahrazuje mu všechno, co zanedbal u zbylých dětí.

Herec Miroslav Etzler i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herec a dabér Miroslav Etzler (58) se počtvrté stal otcem až v pozdějším věku. Chvíle se svým čtyřletým synem Samuelem si ale užívá plnými doušky. Je na něj pyšný a často se jím chlubí na sociálních sítích. Dokonce to vypadá, že herec po boku chlapečka sám omládl. „Všichni žijeme v takovém nějakém katastrofálním shonu, který je lemovaný celou kaskádou nepříjemných záležitostí a neveselých věcí, a on mi ukazuje, že je opravdu možný se radovat i z kaluží, ve kterých se odráží nebe,“ řekl herec Extra.

Když jsem byl mladší, byl jsem idiot

Když o nejmladším potomkovi herec mluví, neskrývá dojetí. Synova dětská radost ze života mu otevřela oči. Znovu si díky němu uvědomuje i úplně obyčejné věci, které už dávno přestal vnímat. Možná je to věkem, ale není přísným ani úzkostlivým otcem. Snaží se být pro syna spíš parťákem. „Samuel je vlastně můj dar. Dostal jsem ho za odměnu a vlastně ani nevím proč,“ poznamenal herec známý z filmu Jak se krotí krokodýli nebo seriálu Pojišťovna štěstí.

Přiznává, že si otcovství naplno užívá poprvé, přestože Samuel je jeho už čtvrtým dítětem. „Když jsem byl mladší, tak jsem byl idiot. Jako skoro každej chlap je do pětačtyřiceti idiot, protože si váží spíš těch svých úspěchů a kariéry, ale neváží si toho, co mu bylo dáno. To znamená, že s dětma to bylo komplikovanější, protože já jsem spíš myslel na sebe než na ně. A když má člověk ambice, tak to tak někdy v životě bývá. Teďka se to snažím tomu Samovi vynahradit za ty tři děti,“ cituje herce Blesk.

Ve vztazích se staršími dětmi to skřípe

Z prvního manželství má herec dcery Markétu a Magdalénu a s herečkou Zuzanou Bydžovskou syna Kristiána. Se svými třemi dnes již dospělými dětmi nebyl dlouho v kontaktu. Podle Blesku mu starší syn neodpustil, že kvůli milostnému vzplanutí k herečce Vilmě Cibulkové opustil rodinu, a dcery mu zase zazlívají, že si našel mladší partnerku a pořídil jim bratříčka. „Je to takové napjaté. Moje nejstarší dcera se nedávno stala maminkou dvojčat, takže já jsem dvojnásobný dědeček. Pomalu, ale jistě se to lepší. Uvidíme, jak to dopadne,“ dodal herec.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený mireketzler (@mireketzler)

Na bodu mrazu je zřejmě jeho vztah se starším synem. „S Kristiánem se to už nikdy nespraví. Je to moje vnitřní velká bolest a nechci se o tom bavit,“ řekl už dříve Blesku. Svoji energii teď životem ponaučený herec investuje do rodinného života a malého syna. Na její nedostatek si osmapadesátiletý tatínek nestěžuje. „Já mám skvělou výhodu, že moje partnerka je opravdu velmi dobrá maminka a těch úkonů, co je se Samem, zvládá minimálně pět procent a já těch pětadevadesát,“ vtipkoval na CNN Prima News.

Co si myslíte o vztahu herce a jeho dětí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů