Milionář zavrhl svou dceru, protože si začala románek s „chudákem“. Zdá se, že ho za to vytrestal sám život

Dcera bohatého muže se zamilovala do mladíka, který pocházel z chudé rodiny. To by se jejímu tátovi vůbec nelíbilo, a tak utekla z domu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Každé dítě chce mít bezproblémový vztah se svými rodiči, jenže někdy se zkrátka neshodnou v názorech. Rodiče se pak zlobí, protože si myslí, že jejich názor je ten jediný správný. A tak nějak nepočítají s dětským odporem. Ne vždy to dopadne podle představ a někdy dochází ke zbytečným hádkám. Stejně to měla jedna dívka s jejím otcem, který si pro ni přál pouze bohatého ženicha. Nakonec vše dopadlo jinak.

Přísná výchova

Oleg Petrovič si odmala vždy vše plánoval a šel si za svým cílem, díky čemuž se také stal milionářem. Se svojí rodinou se sice moc často nevídal a jeho děti si jej moc neužily, ale alespoň si mohli dovolit to, co ostatní lidé ne. Jenže jeho manželka chtěla mít svého muže více doma. Když viděla, že to zkrátka nepůjde, tak od něj utekla a nechala mu na starost jejich děti.

Měli spolu dvě děti, chlapce a dívku. Dívka jménem Olya matce nikdy její odchod neodpustila. Sice děti měly vše, na co si ukázaly, ale chyběla jim potřebná láska a péče, kterou jim otec nedokázal dát. Dcera byla vychovávána velmi přísně, na chlapce otec takový nebyl. Ve svých 18 letech se dívka rozhodla, že uteče z domova. Nakonec se tak stalo o 2 roky později a odešla s mužem, do něhož se zamilovala.

Otec se úplně změnil

Společně si koupili malou dodávku a rozhodli se cestovat po světě. O pár let později měli své první dítě, o tři roky později druhé. Její otec neměl ani tušení, kde jeho dcera je a s kým žije. Olya totiž moc dobře věděla, že otec bude jejího manžela nenávidět a nebude mít rád ani svá vlastní vnoučata. I když neměli moc peněz, byli tu jeden pro druhého, a to pro ni bylo velmi důležité.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jednoho dne museli zastavit na čerpací stanici, aby si odpočinuli. Olya se rozhodla zajít na nákup, ale před supermarketem uviděla povědomé auto. Podívala se na něj a úplně ztuhla, v autě totiž seděl její otec. Ten, jakmile si jí všiml, vyskočil z auta a rozeběhl se za ní. Měl slzy v očích a prosil ji o odpuštění, uvědomil si, jak se k ní choval. Přál si jen, aby mohl jednou za čas vidět jak ji, tak svá vnoučata.

Je z něj milující dědeček

Olya byla mile překvapená a také velmi dojatá. Otec ji totiž nikdy o nic nežádal. Povolila mu svá vnoučata vídat, ale nesmí se je snažit vychovávat tak, jako to kdysi dělal u ní. Muž se však úplně změnil. Dozvěděla se, že její bratr zemřel rok poté, co utekla z domu, a otec tak zůstal úplně sám. Svou změnu dokázal nejen svými slovy, ale i činy. Nyní je z něj totiž milující dědeček a Olya je ráda, že se s ním opět pravidelně stýká.

Jaký vztah máte se svými rodiči?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat