Video: Meghan ztrapnila Harryho před 20 000 lidmi, když odmítla jeho polibek

Rebelující pár, který nešetří útoky na členy britské královské rodiny, si vyrazil na basketbalový zápas. Strhnul na sebe pozornost a nevyhnul se ani dost ošemetné situaci.

Princ Harry s manželkou Meghan i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu patří mezi ostře sledované páry světa. Když se objevili na zápase basketbalového týmu Los Angeles Lakers, nepodařilo se jim zůstat v anonymitě. Jejich přítomnost neunikla pozornosti takzvané kiss kamery. Ta vyzývá lidi v hledišti, aby se políbili, což se zobrazí na velkoplošné obrazovce. Když se ale zaměřila na problémový manželský pár britské královské rodiny, odehrála se nečekaná scéna. Zatímco Harry se k polibku měl, jeho manželka Meghan ho odmítla.

Manželka se od svého chotě odvrátila

Poněkud trapný moment sledovalo na obří obrazovce v zaplněné aréně na dvacet tisíc fanoušků nejvyšší americké profesionální basketbalové ligy NBA včetně celebrit, které si zápasy svých hvězd nenechávají ujít. Na Lakers se přišla podívat miliardářka Kim Kardashian, herec Adam Sandler nebo rapper Sean John Combs neboli Diddy. Jakmile si kamery v hale našly během večera rebelující manžele, byli samý úsměv.

Na vyzvání k polibku od kiss kamery nereagovali standardně. Jakmile na pár kamera zamířila, nadšení fanoušci ho povzbuzovali k polibku potleskem. To, co následovalo, bylo ale podle deníku The Sun pro všechny zklamáním. Pravděpodobně nejvíc to odnesl Harry. Celá aréna sledovala na obrazovce scénu, jak se ke své ženě naklonil, aby jí dal pusu. Ale Meghan se jen zasmála a odvrátila se. Její odmítnutý choť na to zareagoval podivnou grimasou. Video zachycující zvláštní moment se stalo hitem internetu.

Fanouškům se reakce Meghan nelíbila

Spoustě fanoušků se reakce Meghan nelíbila a rozjely se spekulace. „Proboha, proč ho dostala do takové situace,“ napsal na sociálních sítích jeden z fanoušků. „Jak se teď musí cítit, když ví, že se teď o tom dozví celý svět,“ přidal se další. „Prostě trapas,“ shrnul většinové názory, které se v komentářích objevily, jeden z diskutujících. Je otázkou, co si Harry o reakci své ženy myslel a proč Meghan polibek odmítla. O chvíli později se k nim v hale připojili zaměstnanci Archewellu a začali projednávat pracovní záležitosti.

Neziskovou organizaci Archewell, která sídlí v Beverly Hills, založili Meghan s Harrym před třemi lety. „Naším cílem je naslouchat lidem a jejich komunitám, pomáhat jim vyprávět jejich příběhy a upozornit tak na novou generaci vůdčích osobností,“ cituje jejich vyjádření deník Mirror. Zajímavostí je, že z daňového přiznání charitativní organizace vyplynulo, že pro ni vévoda a vévodkyně ze Sussexu pracují pouhou jednu hodinu týdně.

Co si myslíte o tom, že Meghan odmítla polibek?

Zdroj: TheSun, Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články