Mayské horoskopy toho hodně prozradí | DámskýDeník.cz

Zjistěte, proč jste se vůbec narodili a co je vaším poselstvím. Mayský kalendář má odpověď na všechny otázky

Astrologie starověkých Mayů existuje stejně jako například irská či egyptská. Zjistěte, co o vás tento mayský horoskop vypovídá.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mayský kalendář má 18 měsíců po 20 dnech místo klasických 12 měsíců po 28–31 dnech. Mayská astrologie nabízí pohled na lidskou existenci, který nikde jinde nenajdete. Mayská civilizace totiž studovala pohyb oblohy, její vliv na Zemi a také to, jak planetární pohyby ovlivňují náladu, chování a osobnostní rysy. Jaké je vaše mayské znamení?Ch’en (2.–21. ledna)

Lidé narození v tomto znamení většinou bývají noční sovy. Pokud patříte do tohoto znamení, vaše největší produktivita je od 21:00 do 4:00. V tu dobu najednou získáte spoustu kreativních nápadů. Vše, co souvisí s nocí, je pro vás dobrou zprávou. Dokonce i z nočních zvířat můžete čerpat energii. Zkuste nosit především tmavě modrou, černou nebo stříbrnou barvu.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Yax ( 22. ledna – 10. února)

Pokud je Yax vaším znamením, znamená to, že jste velmi otevření, milující a vždy všem chcete pomoci. Děláte maximum pro to, abyste se vyhnuli konfrontacím. Chcete mít kolem sebe klid a mír. Do tohoto světa můžete přinést mnoho dobrého, takže byste se mohli přihlásit do útulku pro psy nebo kočky. Tyhle dobré skutky jsou totiž ty nejčistší.

Sak‘ (11. února – 2. března)

Už jste někdy zažili člověka, který když se pro něco nadchne, se nedívá nalevo ani napravo a jde tvrdě do toho? Tak přesně takoví jsou lidé narození v tomto znamení. Nic pro ně nepředstavuje velkou překážku, myslí si, že všechno zvládnou. Nejlepší čas pro toto znamení je někdy brzy ráno. Například do posilovny chodí zásadně dopoledne, protože jindy jsou na to moc unavení.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Keh (3.–22. března)

Jste člověk, který chce ve svém životě klid a mír, žádné hádky nebo rozrušení. Přestože nejste fanoušky neshod, jste schopni říct vše na plnou pusu a určitě se s nikým nemažete. Nikdo s vámi nebude zacházet jako s rohožkou. Není nic špatného na tom stát si za tím, co považujete za správné.

Mak (23. března – 11. dubna)

Lidé, kteří se narodili ve znamení Mak, jsou ti, kteří mají tendenci mást všechny okolo sebe. Nedá se je totiž definovat tak dobře, jako ostatní znamení. Pokud patříte k tomuto znamení, jste tak trošku tajnůstkáři. A to je vlastně dobrá věc, protože ostatní se o vás opravdu zajímají. Chtějí totiž zjistit, kdo doopravdy jste.


iZdroj fotografie: Depositphotos

K’ank’in (12. dubna – 1. května)

Jste velkým milovníkem přírodních prostředí. Během roku se vždy snažíte objevovat nová místa, protože tak jste nejšťastnější. Naprosto nejlepší vztah máte se psy a oni milují vás. Takže pokud ještě pejska nemáte, rozhodně byste si ho měli pořídit, bude to pro vás ten nejvěrnější parťák.

Muwan‘ (2.–21. května)

Toto znamení je v rovnováze mezi ohněm a vodou, proto se v letních bouřkách dokážete naprosto uvolnit. Za velmi důležitou věc považujete upřímnost. Pokud jste nešťastní, nebojíte se říct pravdu, i kdyby sebevíc bolela.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Pax (22. května – 10. června)

Vaše duchovní zvíře je jaguár, který je pro Maye velice důležitý. Jste silný, půvabný a moudrý člověk, díky čemuž můžete být skvělým vůdcem, jenž svůj tým dokáže přivést k vítězství. Ve svém volném čase dost možná organizujete různé hry, které potom hrajete se svými blízkými.

K’ayab (11.–30. června)

Pokud se narodíte v tomto znamení, je vaše duchovní zvíře želva. Jste člověk, který miluje všechno, na co narazí. Mohly by vás bavit činnosti, jako je psaní poezie nebo umění, a když se do toho ponoříte, získáte lepší pohled na vaši osobnost a emoce.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Kumk’u (1.–20. července)

Věděli jste o tom, že krokodýli přežili v období druhohor i poté, co vyhynuli dinosauři? Krokodýl je vaše duchovní zvíře, které po celou dobu své existence prošlo přežitím a adaptací v různých podmínkách. Nepatříte k lidem, jež si myslí, že všechno budou mít zadarmo a jen tak. Nemáte moc rádi změny.

Wayeb‘ (21.–25. července)

Toto znamení působí pouze 5 dní, což z něj činí nejzvláštnější znamení celého roku. Mayové věří, že během těchto dnů nebylo něco v pořádku, ale teď se to bude lepšit. Nejspíš se zajímáte o posmrtný život, nebe a reinkarnaci.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Pop (26. července – 14. srpna)

Jste schopni vést lidi k jejich cíli, ale jste velice citliví, pokud zjistíte, že se někdo kolem vás trápí. Pokud jste šéf nebo manažer, jste rozhodně milován celým svým týmem, zejména pro svou pozitivní povahu.

Wo‘ (15. srpna – 3. září)

Jste brilantní ve vedení, ale zároveň máte hodně rádi výzvy a jste velmi přizpůsobiví. Také máte rádi cokoliv, co má něco společného s nějakým tajemstvím. Milujete objevovat nová místa, bez ohledu na to, v jakém se nachází prostředí. Zkuste se někdy vydat na procházku v noci, to vám pomůže zodpovědět na všechny otázky.


iZdroj fotografie: Freepik

Sip (4.–23. září)

Lidé narození ve znamení Sip jsou spojeni s ohněm a vzduchem, a to z nich dělá opravdu silné lidi. Jste také spojeni s lesem, a proto je vaše duchovní zvíře jelen. Jste velice citliví a někdy i zranitelní, všude a ve všem hledáte mír. Vaše silná barva je červená.

Sotz (24. září – 13. října)

Tohle znamení má jako duchovní zvířata netopýra a ryby, a to jsou dvě naprosto odlišné bytosti. Ve svém prostředí se však dokážou skvěle pohybovat, netopýr na obloze a ryby ve vodě. Jste velmi citliví a intuitivní vůči světu kolem vás. Je také velice obtížné vás oklamat, ihned zjistíte, když někdo neříká pravdu.


iZdroj fotografie: Pexels

Sek (14. října – 2. listopadu)

Toto znamení je spojeno se zemí a oblohou, a to znamená, že vás fascinuje vše, co je nad vámi, jako jsou třeba planety nebo vesmír. Vy jste takový člověk, co vidí ostře i přes mlhu. Pokud třeba znáte někoho, kdo má nešťastný vztah, ale všem tvrdí, jak jsou spokojeni, jste jediný, kdo pozná, že lže.

Xul (3.–22. listopadu)

Jste člověk, který velmi pozitivně vnímá možnost reinkarnace nebo jiných životů. Rozhodně se nebojíte, že po smrti už člověka nic nečeká. Vy totiž cítíte, že je to nový začátek, znovuzrození. Víte, že když se stane něco špatného, vždy to vede k dobrému konci.


iZdroj fotografie: Pexels

Yaxk’in (23. listopadu – 12. prosince)

Jste velice nápomocní pro svoje okolí. I když má někdo špatný den, vám připadá, že se negativita v jeho náladě dá jakoby vymazat a opravdu se o to snažíte. Ostatním umíte pomoci, ale když jde o vaše problémy, velice rychle zpanikaříte. Raději si dejte horkou vanu a pořádně si vše promyslete.

Mol (13. prosince – 1. ledna)

Mol je posledním znamením Mayského kalendáře. Toto je další znamení, které je spojeno s jaguárem. Mohli byste být vynikajícím učitelem jógy, který vede lidi, ale zároveň jim nabízí klidný a relaxační zážitek.

Jaké je vaše Mayské znamení?

Zdroj: MindJournal

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 2815 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď