Štefan Margita přestal truchlit a odletěl do Říma. Své 2 neteře vzal na drahé nákupy a září štěstím

Skon manželky, se kterou strávil třicet let, zdrtil operního pěvce natolik, že se o něj fanoušci začínali bát. Zdá se ale, že se pomalu začíná znovu nadechovat. Pomáhá mu v tom rodina.

Operní pěvec Štefan Margita i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Operní pěvec Štefan Margita (66) nesl velmi těžce, když zemřela jeho milovaná manželka, legendární zpěvačka Hana Zagorová (†75). Byli spolu třicet let a tvořili jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Donedávna o své zesnulé ženě mluvil při každé příležitosti, až se vyrojily obavy o pěvcovo zdraví. Přestože ztráta milovaného člověka nikdy nepřebolí, zdá se, že největší chmury jsou už pryč. Na tváři Margity se objevil úsměv a doslova zářil při nákupech v Římě.

Neteře vzal na luxusní nákupy

V italské metropoli je pěvec pracovně. Vystupuje v opeře Leoše Janáčka Z mrtvého domu, kterou uvádí Teatro dell´Opera di Roma. Na sociálních sítích se pochlubil, že premiéra zaznamenala úspěch. A byl nadšený, že na ni přijeli jeho podporovatelé. Velkou radost mu také udělala návštěva neteří Barbory a Viktorie. Pěvec je vzal na luxusní nákupy do obchodu Gucci a na procházku městem. Na společných fotografiích, které pak zveřejnil, zářil štěstím, což neuniklo pozornosti fanoušků.

Po dlouhé době se na na tváři jejich idolu totiž objevil úsměv. Vdovec totiž dlouho truchlil a na milovanou ženu neustále vzpomínal a zmiňoval ji při každé příležitosti. Někteří fanoušci se o něj dokonce začínali bát. Já se prostě za to vůbec nestydím, že mám Hanku doma. Pořád mám tu urnu doma. Já ráno vstanu, jdu k ní, dám jí pusinku, pak si povídám, udělám si kafe, a prostě tak je to každý den,“ cituje jedno z vyjádření operního pěvce server Aha!.

Pěvec se dočkal i polibku

Zdá se ale, že se přes smrt svojí milované Haničky pomalu začíná přenášet. „Život běží dál a stále říkám, že nejsem jediný, jsou tisíce a tisíce lidí, kteří to zažívají. Tady je jediný rozdíl v tom, že Hanka byla tak slavná, že se mě všichni na ni pořád ptají. Není dne, abych si na ni nevzpomněl,“ svěřil se pěvec Expresu. Návštěva dcer jeho bratra Petera v Římě ale zjevně přispěla k tomu, že se ze smutnění postupně dostává.

Moje neteře Viktorka a Barborka na návštěvě v Římě.🇮🇹🏛️🛍️. Děkuju za krásný den. Mám vás rád❤️ • • #stefanmargita #family #niece #roma #fontanaditrevi #shopping #gucci

Zveřejnil(a) Štefan Margita dne Pondělí 8. května 2023

Poprvé byl vdovec bez manželky i na prvního máje. Namísto polibku pod rozkvetlou třešní, kterou si zamilovaní na svátek dávají, ale zamířil do kavárny, na nákupy a na ikonické náměstí k jednomu ze symbolů Věčného města Fontáně di Trevi. Do proslulé kašny lidé hází mince, aby se jim splnilo jejich přání. „Nádhera,“ okomentovala jeho fotky bývalá první dáma Dagmar Havlová. Polibku se pěvec ale dočkal, i když jen virtuálního. Poslala mu ho módní návrhářka Blanka Matragi.

Jak těžké je vyrovnat se se ztrátou blízkého?

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články