Manželka Mareše v péči o domácnost neustála. Neumí ani prát a ještě se tím chlubí

Populární moderátor Leoš Mareš na internetu zveřejnil výsledek péče o domácnost jeho manželky. Té se při praní stala nehoda, se kterou má zkušenosti téměř každý z nás.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Domácí práce nejsou pro každého. I zkušeným hospodyňkám se zkrátka občas stane, že něco při udržování domácnosti nevyjde podle plánu. Například, když se při praní zatoulá do várky oblečení kousek, který se srazí, či obarví všechno ostatní prádlo. Vyprávět by o tom mohla žena moderátora Leoše Mareše. Její drobný přešlap měl fatální následky. Oblíbený svetr moderátor už nikdy neoblékne.

Ležel pod kupou jiného prádla

Na sociálních sítích je Mareš velmi aktivní. Zásobuje fanoušky pravidelně aktualitami ze svého života a práce. Dělá si legraci ze sebe i z ostatních, takže o zábavu není nouze. Tentokrát pro fanoušky zapózoval s posmutnělým výrazem a se svým vypraným svetrem. „Manželka mi vyprala svetr. Údajně ležel dole pod kupičkou s modrým prádlem a nebyl vidět. Teď jsem zhubnul, tak snad mi ještě bude…,“ napsal.

Zřejmě však nebude, musel by se stát pravděpodobně zázrak, aby se ho Marešovi podařilo znovu navléct. Svetr se při praní totiž pořádně srazil, takže vypadá, jako kdyby patřil 5letému dítěti. Nejspíše žádná dieta ani nějaká velmi drsná změna stravovacích návyků by moderátorovi nepomohla k tomu, aby se do oblíbeného kousku oblečení ještě někdy vešel.

Tak ho bude nosit dcera

Vyjma dvou fotografií s minisvetříkem se Mareš podělil se svými fanoušky i o video. Jeho manželka Monika na něm ukazuje oblečení na sušáku a moderátorův sražený svetr porovnává s velikostí oblečení jejich dcery Alex. Zdá se, že to nebude trvat dlouho a tatínkův svetr dcerce padne jako ulitý. Moderátorova manželka je se svou prací evidentně spokojená. „Ale je čistý,“ okomentovala Marešův příspěvek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Rodinné trable Marešových pobavily fanoušky. V komentářích přidávají vlastní přešlapy, které s praním zažili. „Já jsem chlapovi vyprala tričko, které se pak zmenšilo. Jednoduše jsem mu řekla, že si nejspíše omylem koupil menší velikost, než jakou si zkoušel,“ napsala jedna z diskutujících. „Tak bude malá Alex nosit nejprve věci po tatínkovi, než začne tahat šatník po mamince,“ přidal se další.

Jaké peripetie s praním jste zažili?

Zdroj: LeošMareš
Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jahody po něm rostou jako zběsilé: Řeč je o manganistanu
Události247.cz
Události247.cz
Google upozornil na aplikaci iRecord, která dokáže odposlouchávat zařízení. Lide by si prý měli smazat
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak na reflux žaludku: Důležité je vyhnout se pití kávy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů