Malý Toník měl se svou sestřičkou zazpívat písničku. Z dojemného okamžiku se ale rázem stala komická show

Dívenka se styděla zazpívat píseň na podiu. Díky svému staršímu bratříčkovi ale nakonec vše zvládla a jejich vystoupení bylo úžasné.

dětí skáčou i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Na internetu se objevuje mnoho fotografií a videí s různou tématikou. Beze sporu nejoblíbenější jsou ta média, na kterých se objevují roztomilá zvířátka a děti. Lidé vědomě vyhledávají roztomilá videa, která jim zvednou náladu v dnešním světě plném násilí, smutku a negativní energie. Není tedy divu, že nahrávka zachycující malé sourozence zpívající gospelovou píseň chytla za srdce mnoho internetových uživatelů.

Sladký zpěv se nesl celým sálem

Bethany Williams, matka dvou malých dětí, sdílela na YouTube video, které dojalo nejednoho člověka. Zachycuje jejího synka Toníčka a dcerku Kristýnku, kteří se odvážili vystoupit na podium a předvést své pěvecké umění. Rozhodli se zazpívat krásnou píseň „I Love You Lord“, jejíž text je velmi dojemný. Na obou dětech jde vidět nervozita, ale jakmile začne hrát instrumentální začátek skladby, zcela se do svého představení ponoří.

Malý Toník začne zpívat tak sladce, až některé účastníky dožene k slzám. Jeho mladší sestřička vedle něj stojí, mile a s mírným ostychem se usmívá. Poslouchá svého bratříčka, jehož zpěv se nese celým sálem. Jakmile přišla řada na Kristýnku, stud ji přemohl a dívenka nezpívala, jen se usmívala. Toník ale svou sestřičku nenechal ve štychu a vyjádřil jí slova podpory, což jí dodalo sílu. Díky jejich přednesu se diváci mohli zaposlouchat do nádherného textu a zaměřit se na emoce, které z malých zpěváků sršely.

Sourozenci ukázali, jak kouzelná dokáže být hudba

Jejich představení působí velmi nevinně a jemně. Oba sourozenci si po skončení písně užili bouřlivý potlesk přítomného publika. Jak trefně uvádí i web SeeItLive, Toník i Kristýnka ukázali, že hudba, zvláště pokud je propojena s vírou, dokáže překonat vzdálenost a spojit posluchače ve sdílený okamžik úcty a radosti. Tito dva malí zpěváci svým projevem dokázali zpříjemnit den mnoha lidem.

Děti, jejichž rodiče je vedou k hudbě a k víře, jim budou v dospělosti jistě vděčné. Samy si později vyberou, jakým směrem se vydají. Talentovaní lidé mají mnoho otevřených dveří a je pouze na nich, do kterých vstoupí. Důležité je, aby se nebáli ukázat svůj um před ostatními. Odvahu sebral i devítiletý chlapec, který si zahrál na veřejné piano a jehož vystoupení jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Jak se vám jejich představení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články