Lucie Vondráčková přísně střeží soukromí svých dětí. Mají se rozhodnout samy, jestli chtějí být známé, až z toho budou mít rozum

Zatímco bulvár se aktivně zajímá o soukromí herečky a zpěvačky Lucie Vondráčkové, ta raději svoje děti od zájmu médií drží stranou.

Lucie Vondráčková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková patří k těm celebritám, které jsou raději v ústraní zájmu médií a kromě své práce se snaží nezviditelňovat v jiných oblastech. To platí jak o jejím soukromí, tak i o soukromí dětí, které má s hokejistou Tomášem Plekancem. Nedávno se vyjádřila, proč děti drží stranou.

Po rozvodu se snaží držet se v ústraní

Ačkoliv její rozchod a následně rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem před pěti lety provázel mediální humbuk, Lucie se vždy snažila být ve svých vyjádřeních opatrná a vyhýbala se praní špinavého prádla na veřejnosti. Od té doby byla viděna v náručí několika různých mužů. Jejím posledním a aktuálním partnerem je zápasník MMA Zdeněk Polívka, který je o 16 let mladší než ona.

Vztah s novým partnerem ale Lucie do bulváru nerada komentuje. A ještě přísnější je v otázce soukromí svých dětí. Ačkoliv je v současné době moderní, že děti bývají častým hostem různých společenských akcí, to rozhodně neplatí v případě Lucčiných synů Matyáše (11 let) a Adama (7 let). Lucie nerada děti vodí tam, kde ví, že na ně budou číhat novináři.

Děti raději nechává v pohodlí domova

„Často se mě ptají, jestli je vezmu na nějakou akci. Premiéry filmu, křty knížek a nevím, co ještě, kde jsou novináři. Neberu je tam,“ uvedla Vondráčková pro magazín Sedmička. „Až budou znát svou vlastní cestu, rozhodnou se sami, jestli chtějí, nebo nechtějí být vidět. Teď je čas učení a hledání toho, co je opravdu baví,“ dodala.

Zpěvačka také nerada zveřejňuje jejich fotky na sociálních sítích. Když byli synové mladší, občas udělala výjimku a nechala se s nimi vyfotit. Na svém sociálním účtu je ale v poslední době nevystavuje a raději za sebe nechává hovořit svoji práci. 2. listopadu 2022 měla v Divadle Palace premiéru divadelní hra Štěstí, kde hraje hlavní roli společně s Hynkem Čermákem. A podle divadelních recenzentů se drží na velmi vysoké úrovni.

Co si myslíte o jejím postoji držet děti stranou před zájmem médií?

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články