Lucie Vondráčková se do oblíbených dovolenkových letovisek nehrne: Čemu dává přednost?

Všichni máme své oblíbené dovolenkové destinace, stejně tak i Lucie Vondráčková. Ta se ale překvapivě do exotických zemí nehrne.

Lucie Vondráčková i Zdroj fotografie: David Sedlecký / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Každý z nás má nějakou oblíbenou dovolenkovou destinaci, a kdyby se nás někdo zeptal, na kterém místě bychom rádi strávili svou dovolenou, většina by pravděpodobně zmínila nějaké místo u moře. Vypnout, lehnout si k moři, poslouchat přicházející vlny, relaxovat a užívat si tepla a pohody. Tak to má i většina celebrit, Lucie Vondráčková mezi ně ale nepatří. K velkému překvapení totiž do exotických zemí nelétá a místo toho si užívá místa, která by většině Čechů nepřišla nijak atraktivní.

Lucie má jasno

Známá zpěvačka má trochu jiné priority a exotická místa zalitá sluncem nejsou na jejím listu vysněných míst pro strávení dovolenkových dní. Lucie Vondráčková, zpěvačka a herečka, se liší od většiny celebrit tím, že nepreferuje zimní klima na exotických místech. I když má dvě malé děti, které by si užily plážové dovolené, Lucie se rozhodla necestovat do vzdálených zemí. Jejím hlavním důvodem je to, že raději zůstává v Česku, kde si užívá dovolené v krajině, kterou má ráda.

Česko je jasná volba

Lucie je kmotrou nové sauny v aquaparku v Čestlicích a má raději chladnější destinace, jako jsou hory v létě. Na druhou stranu, v zimě by ráda cestovala do teplejších míst, ale stále se snaží vyhnout oblastem s extrémními letními teplotami kvůli globálnímu oteplování. I v zimě si tedy vybírá destinace, ve kterých je chladněji. V létě poté volí horská letoviska, miluje okolní přírodu a užívá si dlouhých procházek a čerstvého vzduchu.

Každý to má jinak

Mnoho českých celebrit naopak volí exotické země. Například Agáta Hanychová ráda v létě cestuje do Thajska, rapperka Sharlota na první místo svých oblíbených míst k dovolené řadí USA. Mezi nejoblíbenější dovolenková místa českých celebrit patří Karibik, mnoho z nich se však nevyhýbá ani oblíbeným místům většiny Čechů, jako je například Chorvatsko nebo Řecko.

Kam létáte na dovolenou nejraději?

Zdroj: FaktaToday
Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství