Lucie Bílá po 15 letech sekla s kariérou v divadle Karlín: „Člověk nemůže sedět na 2 židlích,“ okomentovala svůj odchod

Populární zpěvačku už diváci v divadle Karlín neuvidí. Slzička ukápla, protože tu strávila mnoho let. Teď se však chce věnovat především svému divadlu.

Lucie Bílá s kolegy i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Lucie Bílá se naposledy představila divákům v hudebním divadle Karlín a rozloučila se s nimi v hlavní roli populárního muzikálu Sestra v akci. Na prknech divadla strávila 15 krásných let a představila se tu v mnoha muzikálech. Nyní však nastal čas jít si svou vlastní cestou. Lucie Bílá přiznala, že už dlouho seděla na dvou židlích. Teď se bude věnovat svému divadlu a kapele Čechomor.

Rozloučila se v roli řádové sestry

Všechno jednou končí a pro Lucii Bílou se tímto uzavírá jedna dlouhá kapitola jejího života. S divadlem Karlín byla spojena po dlouhých 15 let. Diváci ji tu za ta léta mohli vidět v muzikálech Carmen, Aida a Addams Family. Posledním muzikálem, který odehrála na prknech divadla, byla Sestra v akci, podle stejnojmenného filmu s Whoopi Goldberg v hlavní roli.

Barová zpěvačka Deloris se musí kvůli zločincům ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Je jasné, že jejich poklidný život je přítomností této ženy významně narušen a vnáší do něj řadu nečekaných a komických situací. I když se s touto rolí i celým divadlem loučila s těžkým srdcem, těší se zároveň na vše nové, co do jejího života nyní přijde.

Dále ji fanoušci uvidí už jen v jejím divadle

I když fanoušci, kteří byli zvyklí přijít na její muzikál i několikrát, jsou z jejího odchodu zklamaní, Lucie cítí, že se po 15 letech vrací domů. Divadlo Lucie Bílé (dříve Ta Fantastika) se teď stane stěžejní oblastí jejího zájmu. Diváci se tak nemusí bát, že by o její úžasný zpěv přišli. Mohou ji vidět v muzikálech Srdeční záležitost, Láska je láska nebo Maminy a také na koncertech a recitálech, které tu pořádá.

Lucie Bílá iZdroj fotografie: Nextfoto

Divadlo Karlín také uvedlo, že respektuje její rozhodnutí, že do nových projektů divadla už nevstoupí. Zároveň uvedli, že za jejím odchodem nejsou v žádném případě nějaké spory. Lucie Bílá odehrála všechna nasmlouvaná představení a jednoduše se rozhodla již nepokračovat. Kromě svého divadla se také hodlá více věnovat kapele Čechomor, ke které se připojila v roli zpěvačky.

Kolik divadelních představení s Lucií Bílou jste měli možnost vidět?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články