Lucie Bílá zveřejnila fotografii, na níž je zcela nenalíčená. Fanoušci nevěřili, že je to opravdu ona

Jedna z nejznámějších českých zpěvaček se ukázala bez make-upu. Dle fanoušků vypadá jako holčička.

Lucie Bílá i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Když se na veřejnosti či na sociálních sítích objeví jakákoli celebrita bez make-upu, vždy je kolem toho velký humbuk. Některé ženy ukážou svou pravou tvář a lidé zjistí, že ve skutečnosti nejsou tak dokonalé jako v televizi, kde jsou profesionálně nalíčené. Navíc věkem jejich pleť stárne a rozdíl mezi jejich obličejem pokrytým make-upem a bez něj je velmi znatelný. Lucie Bílá nyní své fanoušky velmi překvapila svým vzhledem bez nalíčení.

Zpěv byl od malička její láska

Lucie Bílá je jedna z nejznámějších českých zpěvaček. V letošním roce oslavila své sedmapadesáté narozeniny, ale její vzhled tomu nenapovídá. Narodila se v Kladně a vyučila se dámskou krejčovou. Zpěv milovala od malička, a proto chodila do lidové školy umění. Na hudebních podiích sbírala zkušenosti v kapele Arakain a poté se dala na sólovou dráhu. Účinkovala v mnoha slavných muzikálech a vydala CD spolu s Karlem Gottem. Postupem času se stala jednadvacetinásobnou českou slavicí.

Má za sebou několik neúspěšných vztahů a manželství, ale od roku 2017 má nového partnera Radka Filipi, který se živí jako fitness trenér. Když zpěvačka utíkala před novináři, dle svých slov se schovala za největšího chlapa v místnosti. Nevěděla, jak vypadá zepředu, viděla pouze jeho velká záda. Tak se vlastně Lucie s Radkem seznámili a od té chvíle je mezi nimi velká láska. A po jeho boku zlatá slavice jen kvete. To dokazuje i fotografie, již Bílá sdílela na svém instagramovém účtu.

Bez make-upu vypadá mnohem mladší

Lucie Bílá je pověstná svým výrazným líčením a tmavšími barvami, které patří k její rockerské image. Většina lidí zná zpěvačku přesně takto – a právě kvůli tomu je mnoho z nich přesvědčeno, že tato umělkyně vypadá na svůj věk tak dobře právě díky make-upu, který má při koncertech a na veřejnosti vždy na sobě. Nyní však Bílá své fanoušky překvapila fotografií, již zveřejnila na sociálních sítích. Mnoho z nich nemohlo uvěřit, že nenalíčená žena v růžovém svetříku na snímku je opravdu jejich oblíbená zpěvačka.

Pod fotografii napsali lidé mnoho komentářů, v nichž se většina z nich shodla na tom, že bez make-upu vypadá Bílá mnohem mladší. Její oči září štěstím a pleť má jako mladá dívenka. „Jé, ty tady vypadáš jako dvacetiletá holka,“ okomentovala příspěvek jedna ze zpěvaččiných fanynek. Jste úžasná. A pokud někdo míní jinak, tak neví, o čem mluví,“ pokračovala další. A ve stejném duchu opěvovali překvapivý vzhled i ostatní diskutující: „Dobrý večer, paní Bílá, ale co to je? Jak se opovažujete vypadat tak krásně? Jako malá holčička, které z očí září láska. Paní Lucie, to je skandál! Ne, to mi nedělejte.“

Jak mnoho komentujících psalo, zásluhu na zpěvaččině vzhledu má určitě ve velké míře vztah s jejím svalnatým přítelem Radkem Filipim. Od jeho začátku Bílá září štěstím a podle slov její kamarádky je s ní i mnohem větší zábava. Více vtipkuje, není tak zamračená a uzavřená do sebe. Tento hvězdný pár se často objevuje na veřejnosti bok po boku a vyzařuje z nich opravdové štěstí. Láska vážně dělá divy.

Jak se vám zpěvačka líbí bez make-upu?

Zdroj: LucieBila
Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Zobrazit další články