Lucie Bílá se pochlubila fotkou s miminkem. Fanoušci jsou nadšení: „Moc vám to s ním sluší,“ komentují

Fanoušci v komentářích se nepřestávají rozplývat nad fotografií Lucie Bílé s miminkem. Oblíbená zpěvačka mnohé z nich překvapila.

Lucie Bílá v bílém saku i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nejedna celebrita aktivně reagovala na trend sociálních médií. Výjimkou není ani slavná česká zpěvačka Lucie Bílá. Ta využívá nejčastěji svůj instagramový profil, kde ji sleduje neuvěřitelných 444 000 sledujících. Obdivuhodné je, že se její fanouškovská základna skládá ze všech věkových kategorií. Mezi sledujícími najdeme dospívající, lidi v produktivním věku i důchodce.

Kolegyně z divadla

Před třemi dny rozpoutala v komentářích svým snímkem hotovou smršť pozitivních vzkazů. Příspěvek podle toho získal také přes 4 000 srdíček, která jsou obdobou palců nahoru z Facebooku. Lucie Bílá je na fotografii zvěčněna s několika dalšími herečkami ve svém divadle. Mezi její kolegyně patří například energická Iva Pazderková, kterou mohou diváci znát z filmu Tady hlídám já.

Příspěvek slouží jako určitá propagace nového představení s názvem Maminy. To má premiéru konkrétně 21. září. Kromě Ivy Pazderkové jsou na fotografii se zpěvačkou další dvě herečky. Všechny čtyři dámy jsou sladěny do červených a růžových odstínů. Lucie Bílá se však nachází ve středu samotné fotografie a na klíně drží věrohodnou figurínu miminka.

Představení Maminy

Upoutávka na avizované představení zní velmi slibně: „Mužům vstup jen na vlastní nebezpečí! Prvorodička Amy, ambiciózní právnička Brooke, sarkastická matka pěti dětí Barb a svobodná matka Tina. Čtyři maminky se setkávají na předporodním večírku a společně sdílejí strasti i radosti mateřství. Mateřství je totiž jízda na emoční horské dráze, kde je narození dítěte teprve začátek.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Instagram disponuje možností přidání několika fotek do jednoho příspěvku. Toho Lucie Bílá také využila a do dalších prokliků umístila detailní záběry miminka i kolegyň přímo během zkoušení. Komentáře jsou velmi pozitivní: „Moc se těšíme na Maminy, bude to určitě bomba.“ „Já už se nemohu dočkat!“ „Jako živé, moc Vám to s miminkem sluší.“ „Vstupenky už máme a neskutečně se těšíme.“

Jak se vám líbí Lucie Bílá s miminkem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pes štěká v noci do prázdna: Možné důvody a jak ho to odnaučit
Události247.cz
Události247.cz
Důchodci musí také podávat daňové přiznání, ale jen někteří. Pokud to neudělají, hrozí jim tučné pokuty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Selhání ledvin se špatně rozeznává: Nečekané příznaky jako otoky kotníků a svědění kůže
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nová umělá inteligence se sama vyvíjí stejně, jako tomu bylo při Darwinově evoluci