„Už chodí.“ Lucie Bílá jásá nad zdařenou operací páteře svého partnera

Zpěvačka Lucie Bílá sdílela na svém instagramovém profilu příspěvek s partnerem Radkem Filipi po jeho operaci.

Radek Filipi s Lucií Bílou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Ne nadarmo bývá zdraví zmiňováno na prvním místě při příležitosti jakýchkoliv přání. Pokud vás trápí zdravotní problém, ohrožuje to všechny ostatní sféry vašeho života. Bez dobrého zdraví zkrátka nemůžete dosáhnout všeho, co si vysníte. Když navíc onemocní někdo z vašich blízkých, prožíváte strach a stres z toho plynoucí. Tyto pocity se nevyhýbají ani slavným osobnostem.

Aktivní životní styl

Tentokrát se nevyhnuly snad nejslavnějšímu páru celého českého showbyznysu. Konkrétně Lucii Bílé a jejímu příteli Radkovi Filipi. Radek je vášnivý sportovec, který vede vysoce aktivní životní styl. Kromě toho, že je certifikovaným fitness trenérem, věnuje se také volejbalu. Jako člověk, který se vyzná ve sportovních aktivitách a jejich působení na zdraví a kondičku, musel uznat jednu věc.

Přesto, že je člověk v perfektní kondici, nemusí to být zárukou pevného zdraví. Občas si vše vybírá svou daň a výjimkou není ani aktivní životní styl. Celý svůj zdravotní problém však pojal s humorem a nazval jej jako opravení součástky. Tou zmíněnou součástkou byla Radkova páteř. Jakmile se po operaci rozchodil, pořídila během jeho návštěvy v nemocnici Lucie fotografii.

Zprávy fanoušků

Tu publikovala na svém instagramovém profilu. Uprostřed nemocniční chodby objímá svého přítele a oba dva vypadají šťastně jen proto, že mohou být spolu a vše dopadlo skvěle. Lucie přidala do popisku informaci o tom, že je Radek již schopný chůze, což je po operaci důležité části celého pohybového aparátu stěžejní pokrok. Kromě toho přidala poděkování.

Radek Filipi iZdroj fotografie: Nextfoto

A to speciálně doktoru Chrobokovi, který operaci pravděpodobně prováděl. Radek byl hospitalizován v Nemocnici Na Homolce. Oblíbená zpěvačka svým příspěvkem vyvolala reakce fanoušků, ale také ostatních slavných osobností. Obě skupiny popřály Radkovi co nejsnazší rekonvalescenci. Našli se i takoví uživatelé, kteří připojili pochvalu na adresu jejich vztahu.

Jak se vám líbí tento slavný pár?

Zdroj: LucieBila, Super
Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Čas natrhat kopřivy: Domácí kopřivový olej pomůže na bolest kloubů a zmírní zánět
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat