Musela lékařům lhát, jinak by její miminko nepřežilo. Její dcera Amálka je dnes živá a zdravá

Lékařům zalhala, aby jí umožnili porodit dítě. To i přes všechny komplikace přežilo, a stalo se tak opravdovým zázrakem.

miminko i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mateřský instinkt je naprosto zázračný. Matky totiž dokáží vycítit nebezpečí a síla, která se v nich objeví při záchraně života jejich dítěte, je neuvěřitelná. Jedna americká maminka navíc dokázala, že lhát se někdy opravdu vyplácí. Díky oklamání lékařů má totiž nyní zdravou a krásnou dceru, která by v případě uvedení pravdivých okolností zemřela. Dívka se tak stala skutečným zázrakem.

Lhala, aby jí lékaři umožnili porodit

Sonja a Eddie se o své vysněné miminko snažili velmi dlouho. Jelikož se jim nepodařilo počít dítě přirozenou cestou, rozhodli se podstoupit umělé oplodnění. Žena tedy byla oplodněna in vitro, a když poté objevila na těhotenském testu dvě čárky, byli ona i její manžel štěstím bez sebe. Mysleli si, že dlouhým čekáním na otěhotnění si již vše špatné vybrali. Jak se ale krátce nato ukázalo, mýlili se.

Když byla totiž Sonja ve čtvrtém měsíci těhotenství, nastaly nečekané komplikace, které vedly k zánětu dělohy. Miminku již nebylo pomoci, dále v maminčině bříšku již zůstat nemohlo, a tak bylo nutné vyvolat porod. V tu chvíli matka lékařům zalhala. Tvrdila jim, že je právě ve 24. těhotenském týdnu, aby tak mohla dítě porodit, přestože byla teprve ve 21. týdnu a šestém dni, jak je zmíněno i ve videu zveřejněném na YouTube. V takovém případě by lékaři nebojovali o záchranu dítěte, jednalo by se o porod již mrtvého plodu.

Amálka je skutečným zázrakem

Malá Amálka narozena s váhou 300 g a necelými 25 cm se tak stala prvním a prozatím jediným dítětem narozeným před 23. těhotenským týdnem. Nejtěžší hodinu po porodu překonala, dokonce se snažila křičet a plakat, což bylo naprosto neuvěřitelné. Jedná se o opravdový zázrak. Přestože, jak uvádí i web TheLifeInstitute, se narodila s dýchacími a zažívacími potížemi, její prognózy byly vynikající. Rodiče se jí však přesto nemohli dotknout dlouhé dva měsíce. Po tuto dobu byla pouze v inkubátoru.

Díky matčině lži, péči lékařů a sester a především obrovské rodičovské lásce Amálka přežila. Přestože v nemocnici pobyla velmi dlouho, nakonec ji opouštěla jako zdravá holčička bez výraznějších zdravotních komplikací. Nyní je z ní již velká slečna, která si užívá života společně se svými milujícími rodiči. Předčasně narozená miminka jsou naprosto neuvěřitelní bojovníci, kteří překvapují svou silou a odhodláním žít. Řadí se mezi ně také dívenka, která vyhrála nad smrtí a jejíž příběh jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Co si myslíte o matčině lži?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články