Odešla z domu od svojí tříleté dcery | DámskýDeník.cz

Odešla na večírek a nechala doma samotné tříleté dítě bez vody. Holčička po 3 dnech zemřela, hlady snědla prací prášek

Některé ženy se o dítě snaží celé roky a stejně se jim nedaří, a jiné otěhotní jako lusknutím prstu, i když si to absolutně nezaslouží.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žádná maminka, která své dítě miluje, by ani nepomyslela na to udělat takovou zrůdnost, jako právě tato žena z Ruska. Nikomu neřekla svoje plány, a odešla na týdenní party. Na tom by nebylo nic tak strašného, kdyby doma nenechala svoji tříletou holčičku, které dokonce vypla vodu, takže se nemohla ani napít. A jestli takovou věc udělala naschvál? Do hlavy jí nikdo nevidí, ale policie měla jasno.Každý chce někdy vypnout

První tři roky dívenčina života se její matka chovala víceméně opravdu vzorně. Takže by nikoho nenapadlo, že jednoho dne udělá takovou věc. Ano, každý chce někdy zajít na nějakou party a užít si to jako za mladých let, a ani rodiče nejsou výjimkou. Jenže když už chtějí někam vyrazit, musí říct někomu, aby jim dítě pohlídal. A přesně tohle žena z Ruska bohužel neudělala.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Holčičku našla její babička

Jednadvacetiletá Ruska Maria Plenkina odjela na týdenní party se svými přáteli a v bytě zamkla svoji malou holčičku. Dokonce jí vypla i vodu, takže se malá nemohla ani napít a k jídlu tam taky vůbec nic nebylo. Bohužel ji až po 3 dnech našla její babička, když jí šla dát dárek k narozeninám, jenže už bylo pozdě. O to je to horší, že její matka se vůbec neobtěžovala být s ní na její třetí narozeniny.

Zemřela na dehydrataci

Na těle holčičky provedli pitvu, při níž se ukázalo, že dítě naposledy snědlo prací prášek. Chuděra už měla takový hlad, že jí bylo úplně jedno, co sní, hlavně, že si aspoň trošku zaplní žaludek. Jenže se i tak ukázalo, že nezemřela hlady, ale na dehydrataci, protože se neměla ani čeho napít.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Žena sedí ve vězení

Policii se ženu podařilo zatknout. Ta při výslechu řekla, že za smrt její dcery nemůže, že jí to prostě jen nedošlo. Soud ji později obvinil z úmyslné vraždy dítěte s extrémní krutostí. Matka zpočátku všechno popírala, ale nakonec se ke všemu přiznala. Soud ji odsoudil na 20 let.

Zdá se vám takový trest dostačující?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 1250 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď