Komik předvedl vtipné vystoupení s lasičkou a porota ho označila za nejlepší. „Přitom taková blbost,“ prohlásil Slávik

Porotci soutěže Česko Slovensko má talent považují jeho komické vystoupení za nejlepší, které v soutěži dosud viděli.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

V porotě této řady soutěže tentokrát zasedali herec Jakub Prachař, zpěvačka Diana Mórová, zpěvačka Marta Jandová a herec Jaro Slávik. V soutěži jsou zvyklí na všemožná vystoupení a různé druhy zábavy. Avšak tento muž vykouzlil svými pohyby a mimikou úsměvy na tváři snad všech lidí v sálu. Diváci v komentářích jej popisují jako srdečné a mimořádně vtipné.

Soutěžící Elastic

V zákulisí celé show se objevil muž s nakadeřenými, černými vlasy, které mu komicky trčely vzhůru. Tento účes doplnil červenou košilí s krátkými rukávy a černými kšandami obepínajícími trup. Vše doplnily černé kalhoty. Porotě i moderátorům se následně představil jako Elastic. Co diváky upoutalo, byla jeho národnost či aspoň jazyk, jakým komunikoval.

Nebyla to totiž obvyklá angličtina, ale francouzština. Jakmile vystoupil na hlavní stage, vynikly také jeho ostře červené lakované boty. Marta Jandová okamžitě vyslovila svou domněnku, že se podobá Albertu Einsteinovi. Jediný z poroty, kdo byl následně schopný promluvit pár slov francouzsky, byla Diana Mórová, která soutěžícímu předvedla pár svých naučených frází.

Smeknout klobouček

Elastic dále prozradil, že pochází z Belgie, a následně se pustil do svého vystoupení. Již na začátku si získal pozornost všech přihlížejících scénou, v níž tahal přes celé pódium lano – šlo to těžko. Jakmile se mu to však podařilo, lano zapružilo a nechalo jej letět vzduchem až na začátek. Poté začala samostatná část s činčilou, kterou muž vytáhl z kufru, jejž si na stage předem donesl.

Pohled na pódium iZdroj fotografie: Depositphotos

Konec celé show doprovázel ohromný potlesk vestoje. Diana o představení řekla: „Nejlepší vystoupení, prostě fantastické. Tak milé a jednoduché. Úžasně zahrané. Děkuji moc.“ Jakub Prachař si přisadil: Jako student katedry loutkového divadla musím smeknout klobouček. Vím, jak je komplikované něco takového udělat. Tohle bylo jednoduše fantastické a naprosto geniální.

Jak se vám představení líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články