Jaký mají děti Felixe Slováčka a Dády Patrasové vztah se svými rodiči: Anička se distancovala, syn naopak

Nedávno se Felix Slováček mladší, syn Felixe Slováčka a Dády Patrasové, vyjádřil, jaké má s rodiči vztahy.

Felix Slováček a Dáda Patrasová i Zdroj fotografie: Nextphoto
                   

Málokterý pár je na české scéně showbusinessu médii tak sledovaný jako manželé Felix Slováček (80) a Dáda Patrasová (62). Přestože nedávno oslavili 40. výročí svatby, jejich vztah je od začátku kulantně řečeno velmi barvitý. Manželství provází četné Felixovy vedlejší milenecké poměry, kterými se úspěšný saxofonista a hudební skladatel nikdy netajil.

Manželé spolu zase sdílí domácnost

Jeho dlouholetou partnerkou byla mladá umělkyně Lucie Gelemová, se kterou se Felix scházel a rozcházel jak na běžícím páse, a se stejnou frekvencí se vracel také do náruče Dády Patrasové. Nicméně v současné době se zdá, že je klid po pěšině, a i když manželé sdílí společnou domácnost, žádná velká dramata se nekonají.

S rezervou vnímají jejich vztah také jejich děti. Mladší dcera Anna Slováčková (27), talentovaná herečka a zpěvačka, se nedávno pro Blesk vyjádřila takto: „Už z nich opravdu nemůžu. Rozhodla jsem se od nich veřejně distancovat a k ničemu se nebudu vyjadřovat. Oni si vůbec neuvědomují, jak nás to s Felixem poškozuje,“ odpověděla Slováčková na otázku, co si myslí o tom, že se její rodiče opět vrátili k sobě.

Děti mají různé postoje

Starší syn Felix (39), který je po otci taktéž saxofonista a dirigent, je ve svých vyjádřeních opatrnější. Na narozeninové párty svého otce, který letos oslavil 80. let, se pro bulvár Extra.cz přiznal, že pokud slavný saxofonista něco potřebuje, rád mu pomůže. Na dotaz, jak vychází s matkou, odpověděl: „My máme výborný vztah.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Anna Julie Slováčková (@anna_julie_slovackova)

Zdá se, že Felix vnímá vztah rodičů rozhodně flegmatičtěji než Anna, která těžko skrývá své rozhořčení. Anebo je v komunikaci s médii ohledně tohoto ožehavého tématu daleko větším diplomatem. U Felixe a Dády si totiž nikdo nemůže být stoprocentně jistý, s čím na světlo vyrukují následující den.

Co si myslíte o manželských eskapádách slavného páru vy?

Zdroj: Blesk, Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články