Plastická operace nedopadla dobře: Chtěla být krásná, lidé se ale jejímu vzhledu na ulici vysmívají

Přestože je jí teprve dvaadvacet let, absolvovala už řadu estetických zákroků. Za svou zatím poslední úpravu obličeje zřejmě očekávala pochvalné komentáře, ale to se nestalo.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Estetická chirurgie je na vzestupu. Spousta lidí touží vylepšit svůj vzhled, protože se domnívají, že mají malé rty, moc vrásek, malá prsa, křivý nos, malé rty nebo moc tuku na břiše a málo na zadku. Neodradí je ani, že takové operace pokud nejde o zdravotní problém, nehradí pojišťovny a musí pěkně hluboko sáhnout do vlastní kapsy. Horší to je v případě, když se člověk stane závislým na nejrůznějších zákrocích, které mají vést k dokonalému vzhledu.

Za vylepšení už dala 285 tisíc korun

Přestože je influencerce Maisy Edwardsové z anglického Liverpoolu teprve dvaadvacet let, absolvovala už celou řadu zkrášlovacích zákroků. Na svých profilech na sociálních sítích se netají tím, že estetická medicína je její velkou vášní. Podstoupila už dvě operace nosu, lifting očních víček, botox a několik výplní rtů. Dosud za chirurgické i kosmetické úpravy svého vzhledu zaplatila v přepočtu téměř 285 tisíc korun.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Za zatím poslední operací nedávno odcestovala až do Turecka. Pravděpodobně proto, že tam podobné zákroky nejsou tak drahé, jako ve Velké Británii. Podstoupila už druhou plastickou operaci nosu. Ani po první s jeho velikostí nebyla spokojená. Na sociálních sítích zdokumentovala celý průběh rekonvalescence po zákroku. Fanouškům ukázala, jak vypadal její nos původně, následně proces hojení a pak výsledek. V diskuzi pod příspěvkem se ale nedočkala pozitivních reakcí, které zřejmě očekávala.

Fanoušci nešetřili negativními postřehy

Na záběrech, které zhlédly miliony lidí, je vidět Maisy před a po operaci. Nejdřív ukazuje, jak má modrou fixou na obličeji u spánků vyznačena místa, kde jí chirurg provede řezy. V dalším záběru už dívka leží po zákroku s obvázanou hlavou na nemocničním lůžku. Obvazy jí obepínají hlavu, obličej a nos. Pak postupně obvazy mizí, dívka odhaluje sledujícím jizvy ve vlasech, které po zákroku zbyly, a nakonec se dílo chirurgů začíná objevovat v plné kráse.

Příspěvek milovnice estetických zákroků končí záběrem, v němž se Maisy s výrazným make-upem představuje fanouškům poté, co se nos zcela zahojil. Video se stalo rychle hitem internetu. Uživatelé ale nešetřili negativními komentáři na adresu dvaadvacetileté dívky. Podle nich je příliš mladá na to, aby se nechala vylepšovat skalpelem. Spousta lidí jí také dala najevo, že po operaci vypadá hůř, než před ní. To se Maisy zřejmě nelíbilo a všechny komentáře u příspěvku zmizely a nové nelze přidávat.

@maisyedwards #surgery#istanbul#eyebrowlift#foxeye#foxeyesurgery#turkeysurgery#fy#fyp#foryoupage ♬ Forever – Labrinth

Co říkáte na vzhled dívky před a po operaci?

Zdroj: MaisyEdwards
Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů