Imitátor předvedl v Talentu vtipnou show. Napodobil Zemana, Babiše nebo Halinu Pavlowskou

Imitátor Zdeněk Barnett přišel do talentové soutěže na slavném hitu předvést, které osobnosti umí nejlépe napodobit. Diváci i porota se skvěle bavili.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Tento muž se nebojí udělat si legraci snad z nikoho. Zdeněk Barnett přišel do Česko Slovensko má talent ukázat své neobvyklé nadání. Na slavné pohádkové písničce Včelka Mája ukázal svůj neuvěřitelný pěvecký rozsah a schopnost perfektní imitace hned několika slavných osobností. Porota se u poznávání politiků i dalších celebrit skvěle bavila.

Mladá naděje

Lidé v komentářích pod videem trefně poznamenali, že nejznámějším českým imitátorům tady roste konkurence. Zdeňkovi Barnettovi je sice teprve 24 let, ve svém oboru se však pohybuje už roky. Hned v úvodu na sebe prozradil, že jeho výjimečného talentu napodobit ostatní si všimli už ve škole, kde díky tomu mohl často vystupovat na nejrůznějších besídkách a soutěžích.

Vystupuje i na plesech

Zdeněk si už ve svém věku imitátorstvím přivydělává, a to na různých oslavách nebo firemních večírcích. Několikrát už ale také připravil vtipnou vsuvku na ples nebo svatbu. Ve svých krátkých vystoupeních se pokouší co nejvěrněji napodobit například české politiky, nebo dokonce několikanásobného Zlatého slavíka Karla Gotta.

Mikrofon pódium iZdroj fotografie: Depositphotos

Vzal si i vozíček

Aby bylo jeho vystoupení co nejvíce věrohodné, do Talentu si s sebou přivezl i invalidní vozík. Už o pár minut později bylo divákům jasné proč. Posloužil jako rekvizita pro úvodní číslo, kdy Zdeněk napodobil Miloše Zemana. Za tónů Včelky Máji se záhy přesunul na českého expremiéra Andreje Babiše a za hlasitého smíchu poroty předvedl i Halinu Pavlowskou.

Interaktivní vystoupení

Porotu naprosto okouzlilo jeho interaktivní pojetí, kdy po doznění hudby začal vést rozhovor právě s touto čtveřicí, a to opět v roli Miloše Zemana. Nejvíc se jim líbilo, že jeho humor nebyl umělý a tlačený na sílu, ale naopak přirozený a s vtípky vymyšlenými za pochodu. Nakonec si Zdeněk za velkého potlesku vysloužil čtyřikrát „ano“, na což hlasem Karla Gotta odpověděl, že to tedy opravdu nečekal.

Jak hodnotíte výkon imitátora Zdeňka Barnetta?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články