Truchlící rodiče nechápali, jaká zrůda z hrobu jejich malého chlapečka krade hračky. Nastražili proto skrytou kameru

Past, kterou zdrcení rodiče nalíčili na hřbitově, napoprvé sklapla prázdná. Pachateli totiž nebylo vidět do tváře. Na další pokus se už ale podařilo bezcitného zloděje natočit.

Hřbitovní cestička a hroby i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Když rodiče přijdou o své dítě, je to nejstrašnější chvíle jejich života. Přesně to se stalo i manželům, kterým při narození zemřel malý synek. Aby se alespoň trochu dokázali vypořádat s jeho ztrátou, chodili často na místo jeho posledního odpočinku a nosili mu nejrůznější hračky, které by chlapeček jistě zbožňoval, kdyby dostal možnost žít. Jenže časem si všimli, že předměty z hrobu mizí, což je velmi ranilo. Rozhodli se proto na zloděje nastražit past.

Z hrobu chlapečka se ztrácely hračky

Manželé Jacob a Tashanna Armstrongovi, kteří přišli o malého syna McKadea, mají zlomené srdce. Často navštěvují hrob svého chlapečka ve městě Enid v americkém státě Oklahoma. Truchlící rodiče nosí na synův hrob drobnosti jako projev své lásky. Už měsíc po pohřbu si ale všimli, že nejrůznější hračky a větrníky začaly mizet. „Takový větrník pro dalšího člověka moc neznamená, ale pro toho, kdo ho tam umístil, znamená hodně,“ cituje Tashannu časopis InsideEdition.

Hrob jejich zesnulého syna se od ostatních na hřbitově lišil. Jakmile zjistili pravý důvod, neudrželi slzy

Rodiče malého McKadea to velmi rozrušilo. Nedokázali pochopit, jak někdo může krást předměty z hrobu malého chlapečka. „Bylo to srdcervoucí,“ dodala Tashanna. Její manžel se rozhodl, že to tak nenechá být a na zloděje nalíčí past. Do keře u synova hrobu tedy umístil skrytou kameru a doufal, že pachatele přistihne při činu. Napoprvé nebyl moc úspěšný, protože postavě na záběrech nebylo vidět do tváře.

Kamera načapala zloděje při činu

Odhodlaný otec ale nehodlal nic vzdát. Přenastavil kameru do jiného úhlu a věřil, že tentokrát jeho pátrání dopadne dobře. Podle serveru ViralTales to tentokrát byla trefa do černého. Na nových záběrech byl totiž zřetelně vidět starší muž, který z hrobu chlapečka odcizil větrník. Se svým úlovkem se manželé Armstrongovi okamžitě vydali na policii. Náčelník oddělní v Enidu James Logsdon, jehož sestra také zemřela při porodu a je pohřbena pár metrů od McKadea, se do případu zakousl.

Oslovil místní média, jejichž prostřednictvím požádal o pomoc s identifikací neznámého pachatele veřejnost. Brzy dostal tip na podezřelého. Byl jím 77letý Alfred Boyer, kterého nakonec policie vypátrala a obvinila z drobné krádeže. Co muže motivovalo k tomu, krást hračky z hrobu, je ale stále záhadou. „Prostě nevím, proč jsem to udělal. Omlouvám se za to. Nejsem špatný člověk,“ řekl Boyer reportérovi InsiderEdition.

Co zloděje mohlo motivovat ke krádeži na hřbitově?

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články