Opožděná vánoční hostina pro potulné pejsky: Dojemné virální video už nasbíralo více než 700 000 srdíček

Video, na němž je zachycen muž obdarovávající jídlem a dobrotami potulné psy, dojalo mnoho internetových uživatelů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vánoce jsou především o čase stráveném s rodinou a přáteli. V tuto dobu by se měly urovnat vztahové trhliny a myslet na to, že to nejdůležitější, co může člověk mít, je láska a rodina. Samozřejmě je to také období výborného jídla a pití, sladkého cukroví a štědrovečerní hostiny. Tu si však bohužel nemůže dopřát každý. Proto se jeden muž rozhodl udělat radost opuštěným pejskům.

Muž ukázal své dobré srdce

Když se sejde rodina u štědrovečerní tabule, nikdy nezapomene ani na své zvířecí mazlíčky. I když jim majitelé neprostřou talíř přímo u stolu, určitě jim připraví do misky nějakou specialitu. Takové štěstí však bohužel nemají všechna zvířata. Toulaví psi jsou mnohdy rádi, když si v popelnicích najdou nějaké zbytky nebo se najde dobrá duše, která jim podstrčí pár pamlsků či staré jídlo.

A jelikož jsou Vánoce obdobím dobrých skutků, rozhodl se jeden muž udělat radost právě opuštěným psům žijícím na ulici. Mnoha z nich přinesl balíček plný skvělého psího jídla, pamlsků a různých dobrot. Celé své počínání natočil na video, které poté sdílel na TikToku. Zde má příspěvek již téměř sedm tisíc obdivných komentářů a více než 700 tisíc srdíček.

Dobří lidé naštěstí stále existují

A je naprosto úžasné, že nebyl jediný, kdo měl tak skvělý nápad. Podobně se zachoval i muž v Thajsku, který připravil stovku jídel pro tamní pouliční psy, jak uvádí také web ParadePets. Díky takovýmto dobrosrdečným lidem toulavá zvířata přežívají a alespoň jednou za rok pochopí, že existují i dobří lidé, kteří se jim snaží pomoct a trochu je potěšit.

@piebub They all got their belly’s filled with their favorite food 🥰 #christmas #dogs #bali #streetdogs thanks @Almo’s Raw Food ♬ Famous Christmas songs / Orchestra arrangement(150588) – MIZUSATO Masaki

Toto velké gesto jistě nebude zapomenuto a snad inspiruje i ostatní, aby se k toulavým psům chovali hezky a občas jim donesli jídlo nebo pamlsky. Je to totiž to nejmenší, co pro ně mohou udělat. A kdyby se chtěl někdo inspirovat, může si vzít příklad z muže, který v Brazílii otevřel restauraci pro potulné psy. O tom jsme vás na Dámském Deníku již v minulosti informovali.

Co si myslíte o činu toho muže?

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články