Vojta Dyk přichystal pro Jakuba Prachaře překvapení přímo v ČSMT: Převlékl se za transvestitu a vyzval ho na pódium

Když se dvojice, která si říká Two Angels, objevila na jevišti, nikdo netipoval, že se v oslnivé růžové dámské róbě a pod tunami make-upu skrývá známý zpěvák.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Nouze o překvapení není ani v novém ročníku populární show Česko Slovensko má talent, která běží na Primě každou neděli od 20:15 hodin. Když se na pódiu objevila dvojice mužů převlečená do nádherných dámských šatů, bylo zřejmé, že toto vystoupení bude neopakovatelné. I když start nemělo duo Two Angels zrovna oslnivý. Pokus o tanec na hit Vogue od legendární zpěvačky Madonny zhatily červené křížky od poroty.

Číslo bylo fiasko, ale přišla druhá šance

Jakmile duo předstoupilo před porotu, začala série zvídavých otázek. Jeden ze soutěžících řekl, že je právník Petr a speciálně kvůli vystoupení v talentové soutěži si vzal v práci sick day, což je volno poskytnuté ke zdravotním účelům. „Líbí se mi, že jste se dobrovolně nechal už teď vyhodit z právnické firmy. To je frajeřina, ukončit svou kariéru u nás. Většina lidí tady chce začít a vy jste si to přišel ukončit, mně se to líbí,“ vtipkoval porotce Jakub Prachař.

Když travesti číslo začalo, vyvolalo na tvářích některých sudí úsměv. Zamítavé křížky si ale vysloužilo během krátké chvíle od kompletní poroty. Zatímco jedna z vystupujících dam po fiasku tak trochu naštvaně zmizela v zákulisí, druhé nabídl host v porotě, kterým byl slovenský hudebník Marián Čekovský, aby zkusila zazpívat. Pravděpodobně nikdo v sále nepředpokládal, že druhý pokus by mohl být úspěšný.

Z drag queen se vyklubal porotcův kamarád

Obzvlášť když se drag queen rozhodla pro velmi náročnou skladbu All by Myself. Jenže od prvních tónů bylo zřejmé, že nejen hvězdná zpěvačka Céline Dion se dokáže s touto písničkou fenomenálně poprat. Dvoumetrový muž oděný do honosné růžové róby sice začal lehce rozpačitě, ale jak skladba ubíhala, gradoval i jeho zpěv. Jakmile excelentní vystoupení skončilo, celá bratislavská Incheba aréna byla na nohou. Bouřlivý potlesk přerušila až překvapivá prosba vystupujícího.

@csmt_prima To musíte vidět!🤩 Poznali jste Vojtu Dyka v převleku drag queen?🙌🏽 Celé vystoupení najdeš na @primaplus 🚀 Další díl už v neděli ve 20.15 na @primaftv a ve 20:40 na @Televízia JOJ 🇸🇰 #prank #vojtadyk #csmt #csmt23 #csmt2023 #ceskoslovenskomatalent #talent #prima #primatv ♬ původní zvuk – csmt_prima

Právník Petr prý dlouho snil o tom, že by si zazpíval s jedním z porotců. Na tváři čerstvého čtyřicátníka Prachaře se objevil šibalský úsměv, když vstal z porotcovského křesla a vydal se na pódium. Možná už něco tušil. Když začaly hrát hity kapely Nightwork, bylo jasné, kdo se v růžové róbě pod tunami make-upu skrývá. Originální narozeninový dárek dostal od Vojty Dyka nejen oslavenec. Dlouholetí kamarádi si pak společně zazpívali hity Globální oteplování a Tepláky.

Co říkáte na vystoupení Vojty Dyka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články