Dubnový horoskop pro tři hvězdná znamení - DámskýDeník.cz

Dubnový horoskop pro tři hvězdná znamení

Pro lva, váhy a štíra přinášíme horoskop na měsíc duben. Přečtěte si na co si dát pozor a v čem se vám bude dařit.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Čas je nejlepší lék a přivede vás mnohem blíže k vašemu cíli, než si myslíte. Toto rčení se může zdát trochu běžné, ale bylo nespočetněkrát prokázáno, že v případě většího problému je nejlepší trpělivě počkat a čas vše vyřeší. Snažte se na věci dívat pozitivně, i když se vám v této situaci velmi nedaří. Pokud patříte k některým ze 3 znamení níže, věnujte pozornost svému duševnímu klidu, protože tento měsíc bude pro vás o něco těžší než pro ostatní. Lev

Tento měsíc se musíte vypořádat s obtížemi a ty jsou většinou způsobeny vaším nadměrně velkým egem. Snažte se být trochu zdrženlivější a skromnější, vzdejte se své hrdosti. Zaměřte se na své pozitivní vlastnosti a zachovejte odvahu. Musíte se vypořádat s několika situacemi, kdy bude zapotřebí kompromisu. Věnujte více pozornosti svým blízkým.

iZdroj fotografie: Canva

Váhy

Tento měsíc je v sázce vaše rovnováha a pocit bezpečí, přesně ty dvě věci, které jsou pro vás nejdůležitější. Nepokoušejte se potlačovat své pocity a žijte na maximum. Postavte se svému strachu a uvidíte, že se po chvíli budete dívat na svět v úplně jiné barvě. Pokud se nesnažíte najít řešení svých problémů, ale spíše strčíte hlavu do písku, ocitnete se znovu a znovu v podobně obtížné situaci. Zkuste se na svůj život dívat jako na trochu vnějšího pozorovatele.

iZdroj fotografie: Canva

Štír

I když je váš život obvykle trochu matoucí, nyní se musíte vypořádat s mnohem více konflikty než obvykle. Tento měsíc trávíte řešením rodinných problémů, zdá se, že na vás číhá každý konflikt. Do popředí vystupují emoce, které jste se v dětství snažili potlačit. Snažte se zachovat vyrovnanost, věci se v krátké době obrátí ve váš prospěch. Saturn vám pomůže najít svůj klid v duši, ale Venuše zvýší vaše obavy a nejistotu, takže budete muset čelit dostatečně silnému duchovnímu boji.

iZdroj fotografie: Canva

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 381 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná