2letá Eliška dostala plyšového medvídka, který mluví hlasem jejího otce. Nejde se ubránit slzám

Srdceryvné video, na němž k sobě malá holčička tiskne hračku od svého otce, dojímá svět. Její upřímná radost je úžasná.

Dívka s plyšákem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Při výběru dárků pro své děti jsou rodiče stále více kreativnější. Za dob našich babiček a prababiček existovalo na trhu jen pár druhů hraček, které byly k dostání. Většina batolat tak měla doma stejné panenky či káče. Dnes jsou ale obchody plné obrovského množství autíček, míčů, plastových a dřevěných zvířátek a plyšáků. Ovšem hračku, kterou dostala malá Eliška od tatínka, rozhodně nikdo nemá.

Přichystal si pro dceru velké překvapení

Otec dvouleté Elišky pracuje jako voják z povolání. Často tak odjíždí na několikaměsíční mise daleko od domova. Dokud ještě nebyla jeho dcera na světě, nepřišlo mu odloučení od rodiny tak těžké a dlouhé. Když se ale malá Eliška narodila, mohl ji tatínek poprvé sevřít v náručí až po čtyřech měsících. Bylo to pro něj i jeho ženu velmi těžké, ale zvládli to. O to bolestivější bylo, když musel po čase zase odjet.

Nyní měl před sebou dle webu MegaSvět dlouhou osmiměsíční misi, která byla zároveň velmi nebezpečná. Otci bylo líto, že svou manželku a dcerku musí zase opustit, a tak se rozhodl udělat Elišce alespoň trochu radost. Přichystal pro ni překvapení, které dojalo nejen dívenku, ale také ostatní rodinné příslušníky. Svým gestem chtěl své dceři dokázat, jak moc ji miluje a neustále na ni myslí.

Holčička má z dárku obrovskou radost

Dívčina babička, tedy otcova matka, zachytila na video okamžik, ve kterém Eliška tatínkovo překvapení objeví mezi svými hračkami. Jedná se o plyšového medvídka, který však není ledajaký. Když mu totiž holčička zmáčkla bříško, začal mluvit pro ni tak známým a nádherným tatínkovým hlasem, který k ní promlouval: „Ahoj, miluji tě, brzy se uvidíme.“ Dojemná nahrávka byla poté zveřejněna na YouTube, kde má již více než 1,3 milionů zhlédnutí.

Když Eliška uslyší tatínkův hlas, je velmi překvapená. Poté již medvídka nedá z rukou, láskyplně jej tiskne k sobě, jako by objímala svého otce. Tato hračka jí ho tak bude stále připomínat, a to až do dne jeho návratu. Dětská radost je úžasná a tak upřímná. Už jen z toho důvodu se snaží rodiče svým dětem plnit přání. Jako v případě chlapce, jehož reakci na vytoužený dárek jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Co říkáte na dívčinu reakci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články