Léta prosil rodiče o koupi jednoho dárku. O Vánocích mu přání splnili, jeho reakce je k nezaplacení

Když rodiče svému synovi splnili obrovské přání, o kterém snil již od svých tří let, nemohl tomu uvěřit. Dojetím se rozplakal.

dárek i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vánoce znamenají pro mnoho dětí čas splněných přání. Již dlouhou dobu dopředu sepisují seznam všech dárků, které by si přály pod stromečkem najít. A to nejkrásnější, co mohou rodiče vidět, je šťastné dítě. Mnohým z nich se jejich tužby vyplní zcela nebo alespoň z části, jiným bohužel nikoli. A někteří si na své největší přání musí počkat několik let. Stejně jako chlapec, který se svého vysněného dárku nakonec dočkal.

Již od malička měl velké přání

Malý chlapec si už od svých tří let od rodičů přál pejska. Sliboval, že se o něj bude řádně starat, chodit s ním na procházky a pravidelně mu dávat vodu a jídlo. Léta tuto speciální žádost psal do dopisu pro Ježíška, ale nikdy mu nevyhověl, z čehož byl hoch vždy velmi zklamaný. Přestože měl radost i z ostatních dárků, které pod stromečkem našel, to pravé nadšení nepřicházelo.

Letos, když měl již dvanáct let, na něj však čekalo obrovské překvapení. Rozbalování dárečků natočila jeho maminka na video, které poté sdílela na TikToku. Když roztrhal balicí papír prvního z dárků, nevěřil svým očím. Pod ním se totiž ukrývala hračka ve tvaru vysílačky. Moc to nechápal, ale v rozbalování pokračoval. Druhý balíček ukrýval malý plyšový basketbalový míček. Chlapec se divil a ptal se, co to vlastně znamená.

Když viděl tatínka s pejskem, rozplakal se

V tu chvíli se vedle něj objevil tatínek, který nesl v náručí malou chlupatou kuličku zabalenou do ručníku. Když hochovi došlo, že mu nese pejska, překvapením si zakryl ústa. Po chvíli se dojetím rozplakal a nemohl uvěřit tomu, že mu rodiče konečně splnili jeho největší přání. S ostychem se k pejskovi přiblížil a hladil ho po chlupaté hlavičce a stále ronil slzy štěstí. Stejně jako muž, který od své rodiny dostal revoluční dárek, a o jehož příběhu jsme vás na Dámském Deníku již informovali.

@fatihfxvgtj ♬ original sound – Theo

Rodiče každoročně přemýšlejí nad tím, co svým dětem koupit k Vánocům či narozeninám. Na jednu stranu se bojí, aby je příliš nerozmazlovali, ale na tu druhou zase, aby jim darovali to, co si skutečně přejí. I z toho důvodu je důležité, aby si rodiče se svými potomky povídali o tom, co by chtěli dostat, což radí také web AkademieRodičovství. Pokud jsou tedy vaše děti natolik staré, aby se vám mohly se svými touhami svěřit, nejlepší, co můžete udělat, je vyslechnout je a alespoň zčásti jim vyhovět.

Jak se vám toto dojemné video líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články