Případ ukradených laskomin policie úspěšně vyřešila. Video loupeže psím pachatelem už pobavilo více než 1,4 milionů Čechů

Výsledek pátrání po zloději cukroví z terasy rodinného domu nikdo nečekal. Pachatelem bylo totiž drzé a velice mlsné zvíře.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vánoční období je pro spoustu hospodyněk časem stráveným v kuchyni. Peče se totiž cukroví, které k těmto nádherným svátkům neodmyslitelně patří. Někteří pečou ve velkém i pro mnoho ostatních lidí, jiní zase jen pro domácí spotřebu. Když však dojde k neštěstí v podobě odcizené dobroty, nejednu ženu, která tomu věnovala spoustu času, to rozpláče. A právě takový případ řešili naši policisté.

Díky bezpečnostní kameře byl zloděj odhalen

V posledním týdnu před Štědrým dnem přijali policisté České republiky oznámení o ukradeném cukroví. To se ztratilo z terasy rodinného domu. Jeho majitelé nemohli uvěřit, že se neštěstí stalo právě jim, a nedokázali pochopit, jak se mohl nějaký člověk snížit k takovému činu. Žena, která pečení mnoha druhů cukroví věnovala spoustu svého času, byla z celé situace zdrcená.

Naštěstí byl dům opatřen bezpečnostními kamerami. Když se na jejich záznam podívali sami policisté, nemohli uvěřit svým očím. Pachatel byl na nich totiž zcela zřetelně vidět, což jej jednoznačně usvědčilo. Velkým překvapením pro všechny však bylo to, že zlodějen nebyl nikdo jiný než pes. „Podezřelému čtyřletému mlsounovi hrozí v rodinném trestním řízení až tři dny domácího vězení,“ přidala Policie České republiky popisek ke sdílenému příspěvku na Facebooku, kde bylo rovněž sdíleno usvědčující video.

Video pobavilo přes milion internetových uživatelů

Na zveřejněné video se můžete podívat přímo zde. Zhlédlo jej již přes 1,4 milionu internetových uživatelů a okomentovalo ho již více než 1 200 z nich. Veřejnost rozesmálo nejen počínání čtyřnohého lupiče, ale také vtipný popisek u sdíleného příspěvku. Jak uvádí také web TN, mnoho lidí pod video přidalo také své zkušenosti podobné této humorné situaci.

Objasnili jsme případ krádeže vánočního cukroví z terasy rodinného domu.🤭

Objasnili jsme případ krádeže vánočního cukroví z terasy rodinného domu.🤭 Neodolatelná vůně vánočního cukroví přilákala nezvaného čtyřtlapkového hosta. 🤔Ten svoji chvilkovou indispozicí způsobilou poškozenou cukrářce „šok“ a majetkovou újmu. Podezřelému čtyřletému mlsounovi hrozí v rodinném trestním řízení až tři dny domácího vězení. 😄🎄 Veselé Vánoce a pozor na cukroví. 😉

Zveřejnil(a) Policie České republiky dne Úterý 19. prosince 2023

Přestože se pejsek jistě dobře najedl, můžeme jen doufat, že se mu nic vážného nestalo. Tyto lidské pamlsky totiž mohou být pro jeho střeva velmi nebezpečné. Jak je uvedeno také na webu VímČímKrmím, nadměrné množství cukru vede k silné psí obezitě, navíc se jim po něm kazí zuby. Pokud by se tedy vašemu mazlíčkovi povedla podobná lumpárna, je třeba jej poté sledovat. V případě zvracení či nezvyklého chování, je nutné okamžitě vyhledat veterinární pomoc.

V tomto případě se tedy podařilo drzého zloděje dopadnout. Rodina může být na jednu stranu ráda, že jim cukroví snědl pes. Jejich pozemek totiž mohlo navštívit zcela jiné zvíře, které dostalo na sladké dobroty chuť. Jako v případě matky s dítětem, jejichž svačinu jim při procházce snědl medvěd. O jeho počínání jsme se na Dámském Deníku již zmiňovali.

Co říkáte na toto humorné video?

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články