Marta Jandová soutěžícímu splnila sen a zazpívala si s ním duet. Diváci jsou z výkonu nadšení a nechápou, proč nepostoupil

Porotkyně talentové show splnila jednomu z účinkujících velký sen. Přestože se divákům jeho výkon líbil, porotci měli opačný názor.

i Zdroj fotografie: FTV Prima
                   

Každý člověk má svůj velký sen. Někdo sní o tom, že bude bohatý, jiný zase o tom, že potká člověka, který jej bude milovat takového, jaký je, a stráví spolu zbytek života. Jedno velké přání měl i muž, který se zúčastnil známé televizní talentové soutěže. To mu splnila jedna z porotkyň.

Letos se vysílá již 11. řada talentové show

Téměř každý zná velkolepou televizní show Česko Slovensko má talent. Přestože se letos vysílá již 11. řada, pokaždé se mohou diváci při sledování tohoto zábavného pořadu těšit na neuvěřitelné a dojemné zážitky. Dozvídají se o osudech soutěžících a mohou být svědky překvapivých a ohromujících vystoupení, která jsou k vidění i zpětně na Prima+.

V této sérii se moderování ujali David Gránský a Jasmína Alagič Vrbovská. Za porotcovský stůl usedli Jakub Prachař, Diana Mórová, obávaný Jaro Slávik a Marta Jandová. Dále se zde, oproti předchozím ročníkům, střídají ještě speciální porotci. Tato řada talentové soutěže Česko Slovensko má talent se začala vysílat v září a finálový díl je naplánován na 10. prosince 2023, kdy diváci svými hlasy rozhodnou o celkovém vítězi 11. série.

Přestože se divákům výkon líbil, porota rozhodla jinak

Sledující již mohli zhlédnout celou řadu soutěžících, jejichž výkon stál za to; mezi takové patřilo i představení invalidní důchodkyně, která dokonce obdržela zlatý bzučák, což ji rovnou posunulo do finálového kola. V jednom z posledních odvysílaných dílů pak mohli diváci vidět mladého muže, který vyslovil své velké přání. Jeho snem totiž bylo zazpívat si duet s Martou Jandovou. Ta neváhala, šla za ním na pódium a společně zapěli píseň „Slzy tvý mámy“.

@csmt_prima Kdo by si chtěl s Martou zazpívat?😍 Vyšlo jim to na výbornou, co myslíte?👇🏼 #ceskoslovenskomatalent #csmt #csmt23 #csmt2023 #martajandova #sen #splnenysen #duet #zpev #olympic ♬ původní zvuk – csmt_prima

Jejich duet dojal nejen diváky, ale i porotu, a především Martu Jandovou, které ukáplo i několik slziček. Bohužel ale zpěvák dostal pouze dvakrát „ANO“. Jaro Slávik, Diana Mórová a Jakub Prachař, který vystoupení komentoval slovy: „Dnes ne, za rok třeba ano,“ jej do dalšího kola nepustili. Jejich rozhodnutí bylo pro diváky nepochopitelné, výkon se jim totiž moc líbil.

Jak se vám jeho vystoupení líbilo? Napište vás názor dolů do komentářů pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články