Video: Seniorka na pódiu oslnila svým monologem a humorem

Slovenská seniorka se zúčastnila známé talentové show. Porotu pobavila svou promluvou a především humornými průpovídkami.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Nejznámější televizní show Česko Slovensko má talent se v televizi vysílá již od roku 2010 a má za sebou neuvěřitelných deset řad. Každý rok ji sleduje obrovské množství diváků, kteří poté ve finálovém kole svými hlasy rozhodnou o vítězi celé soutěže. Objevují se v ní opravdové talenty, ale také lidé, již se na hvězdném pódiu spíše ztrapní. Přestože jsou o svém talentu přesvědčeni, porota i diváci to mnohdy vidí úplně jinak.

Tento ročník byl plný velkých talentů

V pořadí 7. řada soutěže Česko Slovensko má talent se vysílala v roce 2018. Tento ročník zaznamenal rekordní počet přihlášených, mezi nimiž někteří opravdu vyčnívali. Uskutečnilo se celkem dvacet castingů, z nichž porota vybrala šťastlivce do dalších kol a celkem čtyřem soutěžícím udělila přímý postup do finálového kola pomocí zlatého bzučáku. Celou soutěž nakonec vyhrála mladá dívka Nikoleta Šurinová, jež předvedla dokonalou hru na bicí. Tou ohromila diváky, od kterých dostala nejvyšší počet hlasů.

V porotě usedli Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová. Lucii Bílou vystřídala Marta Jandová. V roli moderátorů se představili David Gránský a Lujza Garajová Schrameková. Oni i diváci byli svědky mnoha zajímavých vystoupení, která jim mnohdy vyrážela dech. Některá byla naopak tak hrozná, že porotci několikrát museli použít červená tlačítka, aby tak soutěžící donutili přestat a odejít z pódia. Část účastníků ale předvedla také humorná představení, která sledující dohnala až k slzám.

Seniorka pobavila porotu i diváky

Když na pódium přišla třiasedmdesátiletá Agneša Lišková, která byla oblečená do jakéhosi kroje, nikdo netušil, co předvede. V medailonku na sebe prozradila, že pochází z obce Mojmírovce a v důchodu je již devatenáctým rokem. Přihlásila se, aby ukázala, že se dá něco dělat i na stará kolena. Jako podporu si vzala svou kamarádku Eržiku, s níž se přátelí již čtyřicet let. Společně dříve hrály divadlo.

Po příchodu na jeviště se seniorka ani nepředstavila a rovnou spustila svůj připravený monolog. Porota byla zprvu zaražená, ale nakonec je stařenka velmi pobavila. Především svými humornými průpovídkami a napodobením balalajky. Dokonce poté porotci přizvali na pódium i její kamarádku, která byla ale velmi nervózní a raději po chvíli odešla zpět do zákulisí. Nakonec si paní Lišková vysloužila kladné hodnocení a postup do dalšího kola. Vy už se nyní můžete těšit na další ročník soutěže, který se bude vysílat v letošním roce.

Co říkáte na toto vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články