Co vám hvězdy předpověděly na červen? Nahlédněte do svého horoskopu

Červen 2020 je letos ve znamení velkých změn, které se mohou týkat i vašeho osobního růstu! V tomto čase bude dominujícím znamením především Rak. Před pár dny jsme zažili jeden velice uhrančivý úplněk a čeká nás brzy další.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Právě onen magicky zářící měsíc má na tohle období velký vliv. Čekejte, že budete citlivější než obvykle. Pojďme se podívat, co vás tedy potká a nemine.

Horoskop pro vodní znamení: Raka, Štíra a Rybu

Pro vás Raci bude červen velice emotivním měsícem. Jste totiž velice ovlivňováni Lunou samotnou, a ta nás přivítá v měsíci červnu několika intenzitními úplňky. Čekají vás velké životní změny, které se budou promítat i do dalšího roku. Vyvarujte se v tento čas zásadním rozhodnutím a snažte se být nad věcí. Milí Štíři, červen pro vás bude obdobím, kdy byste měli soustředit svou pozornost hlavně na nevyřešené záležitosti z minulosti, které vás svým způsobem mohou tížit. Můžete narazit také na komunikační potíže s okolím. Přijdou však i dobré chvíle. Následujte své srdce, dobře poradí. Ryby by měly být v červnu velmi pozorné. Vše, co se bude v tomto měsíci odehrávat, zásadně ovlivní další vaše roky. Nezmeškejte životní šance.

Horoskop pro zemská znamení: Býka, Pannu a Kozoroha

Býci, v červnu váš čeká jakási inventura vlastního života. Zamyslete se nad tím, jak a kam se chcete posunout a prostě to udělejte. Hvězdy vám budou přát. Pozor však na polovinu měsíce, kdy vás může potkat nějaká nepříjemnost. Červen se pro Panny nejeví jako měsíc zásadních změn. Buďte tedy spíš pozorovateli a nečiňte zásadní rozhodnutí. Váš čas teprve přijde. Probíhá příprava pro vaše budoucí úspěchy. Kozorozi by měli naopak pozorně vnímat všechny události, které se během června přihodí. Budou šancí pro opravdu zásadní změny ve vašem životě.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Někdo na horoskopy nevěří. Řada lidí však ano

Horoskop pro vzdušná znamení: Blížence, Váhy a Vodnáře

Pro Blížence je červen doslova šťastným měsícem. Vše, co se stane, bude vesměs ve váš prospěch. Budete jako celebrita v záři reflektorů! Hvězdy ale radí příliš nepodléhat euforii a také moc neutrácet. Zůstaňte nohama na zemi. Váhy v červnu čeká velký příliv nové energie. Mohou však ztratit nějaká přátelství. To ale nebude znamenat nic hrozného. Přijdou do vašeho života totiž lidé noví, co za to budou stát. Vodnáři v minulosti zažili těžká období. Červnem však tyto těžkosti skončí a mohou očekávat, že se opět vše v dobré obrátí. Pracujte na sobě a dokážete skvělé věci!

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Blížence čekají zajímavé věci

Horoskop pro ohnivá znamená: Lva, Berana a Střelce

Lvi by se v červnu měli zabývat více svou duchovní stránkou. Rozvíjet svou kreativitu a nenechat zastínit vše krásné svým egem. Jsou znamením přirozeně zářícím, avšak je potřeba, aby se nad sebou občas i zamysleli a vnímali nejen svou záři, ale i duši. Pozor na smutné nálady a úzkosti. Berani budou v červnu nad sebou hodně přemýšlet. Zpětně zhodnotí svůj život a dojdou nejspíš k závěru, že budou potřebovat více stability. Hvězdy jsou všem plánům nakloněné. Pusťte se čehokoliv. Střelci budou mít chuť poznávat vše nové a krásné, zatouží hodně cestovat. Hvězdy ovšem radí objevovat krásu především v sobě a neutíkat před sebou.  

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články