Malá holčička skončila s vážnou chřipkou v nemocnici. Když maminka viděla, jak se k ní zdravotní sestry chovají, neměla slov

Když v nemocnici skončí malé dítě, bývá celá záležitost pro něj mnohem více stresující než pro jakéhokoliv dospělého člověka.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jako zdravotní sestřičky by měly pracovat ženy, které mají tuto práci rády a vykonávají ji s láskou. Není totiž nic horšího než nepříjemná sestra, která pobyt v nemocnici činí ještě horším. Když jsou navíc pacienty děti, měly by pro ně sestry udělat první poslední. Pro děti je totiž pobyt v nemocnici velice stresující a jediné, co chtějí, je být se svojí maminkou.

Holčička byla v nemocnici velice smutná

Holčička jménem Madison Austin se více než týden léčila doma s chřipkou. Bohužel se její stav zhoršil natolik, že ji maminka musela odvézt do nemocnice, kde jí řekli, že si ji tam bohužel musí nechat. Matka si ale nemohla dovolit zůstat s dcerkou v nemocnici, a tak jí slíbila, že za ní bude každý den chodit. Holčička to samozřejmě špatně nesla, především v noci byla velice smutná a stýskalo se jí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Sestřičky se ji snažily rozveselit

Maminka sestřičkám řekla, že Madison miluje dětské písničky, zejména „The Hokey Pokey“. Je to jedna z mála písniček, která ji pokaždé rozesměje a kterou jí zpívala vždy, když jí bylo kvůli chřipce špatně. Bylo to především kvůli tanci, který se při písničce tančí. Když se Madison v nemocnici rozbrečela, domluvily se sestřičky na tom, že jí tuto píseň zazpívají, a dokonce na ni zatančí.

Díky sestřičkám to Madison zvládla

Zrovna v tu chvíli přišla do dívčina pokoje její maminka. Když viděla, co se tam děje, byla neuvěřitelně mile překvapena. Vytáhla z kapsy telefon a natočila si to, aby video mohla ukázat všem svým známým. To se totiž běžně nevidí, že by sestřičky byly tak ochotné a milé. Tuto nemocnici bude maminka doporučovat všude, kde bude moci, protože díky tamnímu personálu Madison zvládla pobyt v nemocnici mnohem snadněji.

S jakým přístupem nemocničního personálu se nejčastěji setkáváte?

Zdroj: Reader’s Digest

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články