Chlapec napsal dopis pro svého zesnulého otce. Dočkal se odpovědi

Tento dojemný příběh nenechá jediné oko suché. Malý chlapec se rozhodl napsat dopis pro svého otce. Ten však už nebyl mezi živými, přesto kluk dostal odpověď.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Sedmiletý Jase přišel o svého otce před 4 lety. Spolu se svou o 3 roky starší sestrou však i nadále cítil jeho přítomnost. Také proto se mu rozhodl na výročí jeho narozenin napsat dopis, ve kterém mu chtěl dát najevo, že na něj stále myslí.

Dojemná žádost, kterou nelze odmítnout

Do psaní dopisu se chlapec z Velké Británie pustil spontánně, navíc předem o tomto svém nápadu nikomu neříkal. Jakmile jeho dopsání dokončil, přemýšlel, jak jej doručit přímo svému otci na neobvyklou adresu– do nebe. Nakonec se rozhodl, že o tuto nesnadně splnitelnou službu požádá pracovníky pošty. K dopisu tedy připojil i roztomile sepsanou žádost určenou přímo pro ně.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Chlapec napsal dopis pro svého otce

Poté, co se hochův dopis společně s přiloženým vzkazem dostal do rukou vedoucích pracovníků místní pošty, rozhodli se k neobvyklému kroku. Vzniklá situace je dojala natolik, že chlapci vyhověli. Ten se tak zanedlouho dočkal vytoužené odpovědi – sice ne přímo od svého zesnulého otce, nýbrž od místní pošty, která jej takto ujistila, že udělá vše pro to, aby byl jeho dopis doručen.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Dopis byl velmi dojemný

Zpětná vazba plná naděje

V odpovědi stálo následující:

„Nebyla to snadná výzva, protože jsme se na cestě do nebe museli vyhýbat mimo jiné i různým hvězdám a nebeským tělesům.“ Rádi bychom Tě však ujistili, že dopis byl úspěšně doručen.“

iZdroj fotografie: PxHere
Anděl strážný chlapce ochraňuje

Na konci dopisu bylo uvedeno, že hlavním posláním Royal Post je, aby byly všechny zásilky bezpečně dopraveny na stanovené místo, a ani tento případ prý nebude výjimkou.

iZdroj fotografie: PxHere
Dopis, který rozplakal celou rodinu

Dojemný dopis, který chlapec obdržel, zveřejnila jeho neméně dojatá matka na svém facebookovém profilu. Její příspěvek se zanedlouho stal virálním. V rámci pouhých několika týdnů obletěl takřka celou zeměkouli a dočkal se obrovského množství vřelých komentářů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články