Táta se nemohl dále dívat na to, jak jeho nemocný syn každý den pláče kvůli svým jizvám. Udělal pro něj krásné gesto

Chlapec se velmi trápil kvůli své velké jizvě. Jeho otec svým gestem dokázal, jak moc svého syna miluje.

operace i Zdroj fotografie: iStock
                   

Přestože mají lidé různé žebříčky hodnot, většina z nich se shodne na tom, že to nejdůležitější v životě je zdraví vlastní a celé rodiny. Někteří se sice domnívají, že jsou důležitější peníze a kariéra, rozhodně tomu tak ale není, což potvrdí především ti, kteří zjistili, že ani za všechny peníze světa nelze koupit zdraví a život. A když těžce onemocní dítě, pro jeho rodiče je to to nejhorší, co mohou zažít.

Chlapec podstoupil osmihodinovou operaci

Martin a Leanne jsou rodiče dvou malých a krásných synů. Bohužel oba dva trpí velmi vzácnou srdeční vadou, která postihuje jedno novorozeně z 20 tisíc. Lékaři zdrceným rodičům oznámili, že jejich děti mohou kdykoli zemřít, což pro ně byla obrovská rána. Přesto ale doufali, že nakonec vše dobře dopadne a jejich chlapečci budou bojovat o svůj život ze všech sil.

Když bylo staršímu synovi šest let, podstoupil v anglické nemocnici osmihodinovou operaci, při níž, jak blíže uvádí web People, mu byla rozšířena krevní céva, aby se krev mohla lépe pumpovat ze srdce. Chlapec měl však pouze desetiprocentní šanci na přežití. Jakmile si ale rodiče od lékařů vyslechli, že jejich syn vše zvládl a přežil, spadl jim obrovský kámen ze srdce. Po operaci mu však přímo uprostřed hrudníku zůstala dlouhá a výrazná jizva.

Otec synovi řekl, že by měl být na svou jizvu hrdý

Chlapec se poté, co ji uviděl, rozplakal. Bál se, že se mu kvůli tomu budou ostatní smát, a velmi těžce nesl fakt, že má na hrudníku tak obrovskou jizvu. Jeho otec se na synovo trápení nemohl již déle dívat, a tak se rozhodl pro radikální řešení. Jak totiž informuje i web NYpost, navštívil tetovací salón, kde si nechal na hrudník vytetovat stejnou jizvu, jakou má jeho syn. Tím mu chtěl ukázat, že se rozhodně nemá za co stydět. Je to totiž důkaz jeho síly, na který byl měl být pyšný.

jizva iZdroj fotografie: Instagram / Justin Brower

Hoch byl gestem svého otce dojatý a uvědomil si, že jizva je jeho předností a činí jej neobyčejným. Navíc je důkazem toho, že bojoval a přežil. Je na ni hrdý stejně jako chlapec, který zachránil svou sestřičku před útokem psa, jak jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali. Nyní rodina doufá, že stejné štěstí bude mít i mladší syn, kterého operace teprve čeká.

Co říkáte na otcovo gesto?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články