Sedmiletý hrdina říká, že je hrdý na své jizvy. Zachránil totiž malou sestřičku před útokem agresivního psa

Tento 7letý chlapec sice nyní má na svém obličeji hodně jizev, ale nebýt něj, jeho malá sestřička by nejspíše byla mrtvá.

i Zdroj fotografie: S vědomím Bridger Volker
                   

Teprve 7letý chlapec bojoval s rozzuřeným psem, aby zachránil svoji malou sestřičku. Dle jeho slov je na své jizvy, které mu pes způsobil, velice hrdý. V červenci roku 2020 byl hoch se svým otcem a sestřičkou na zahradě u jejich rodinného přítele. Jenže najednou na ně na dvoře skočil roční kříženec německého ovčáka. A vrhnul se právě na malou holčičku.

Má velké množství jizev

Bridgerovi bylo v té době 6 let a rozhodl se svou sestru krýt. Chtěl ji ochránit, ale před takovým psem zkrátka neměl příliš velkou šanci. Kříženec německého ovčáka jej pokousal na obličeji, kvůli čemuž mu zůstala opravdu velká jizva. Poté podstoupil velké množství operací, aby mu lékaři odstranili co nejvíce známek z tohoto souboje. Na obličeji měl 90 stehů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Bridger si v té chvíli říkal, že pokud má někdo zemřít, tak to bude on, a ne jeho sestra. A tento názor má stále. Za svoji jizvu se nikdy nestyděl, naopak na ni byl velmi hrdý. Jeho otec s maminkou se ho zeptali, jestli chce jizvu chirurgicky odstranit, ale chlapec si nepřál, aby úplně zmizela.

Všichni jsou na něj hrdí

Bridger považuje svou jizvu za něco, na co může být ve skutečnosti hrdý. Připomíná mu totiž, že díky němu se jeho malé sestřičce nic nestalo. Chlapcova teta napsala na Instagram: „Můj synovec je hrdina, protože zachránil svoji malou sestru před agresivním psem.“ Také žádala všechny filmové hrdiny, aby se malému Bridgerovi ozvali.

I když za sebou má Bridger několik operací, zbývá ještě hodně práce. Jeden lékař dokonce nabídnul, že jej vezme na svoji kliniku a ošetří chlapce úplně zdarma. Pomocnou ruku mu také podaly hollywoodské hvězdy Anne Hathaway a Mark Ruffalo. Tento hoch je totiž opravdu skutečný hrdina.

Co byste malému chlapci vzkázali vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla