Některé ženy se narodily s obrovským charismatem a vnitřní sílou. Astrologové upozornili, o která výjimečná znamení zvěrokruhu jde

Ve společnosti existují lidé, kteří svým charismatem a silou vynikají nad ostatní. Podle astrologů za to mohou hvězdy. Zjistěte, zdali šťastná hvězda působila i při vašem narození.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nad tím, proč je určitý člověk takový, jaký je, přemýšlela jistě většina z vás. Možná vám při tomto uvažování na mysli vytanuly pojmy jako osobnost, psychické vlastnosti osobnosti, temperament či charakter. Zatímco charakter si pěstuje každý sám na základě výchovy a vymezování se vůči vnějšímu světu, temperament je mu vrozený. Avšak podle astrologů existuje ještě další, tajemnější složka vaší osobnosti – ta, jíž jste dostali do vínku při narození. Kupříkladu ženy narozené v těchto znameních jsou charismatické, šarmantní a vznešené.Lvi působí od pohledu vznešeně

První z trojice výjimečných žen, jsou ty narozené od 23. července do 22. srpna, tedy ve znamení Lva. Již samotná charakteristika znamení dává tušit, že tyto ženy si zaslouží vaši pozornost. Nejen, že oplývají přirozenou autoritou a jsou proto skvělými vůdkyněmi (respektive nadřízenými), ale také je z nich cítit silná ženská energie, které jen málokdo odolá.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Tyto sebevědomé a energické ženy se vždy staví na stranu pravdy a spravedlnosti. Jejich upřímnost může být sice mnohdy zraňující, ale vězte, že se vám jí nesnaží uškodit – naopak. Lvice bývají rovněž skvělými diplomatkami a umění být v určitých situacích taktní je jim vlastní.

Štíři jsou silnými vůdčími osobnostmi

Ženy narozené ve znamení Štíra rovněž ztělesňují mnohé z představ o tom, jak by se měla chovat skutečná královna. Stejně jako ženy narozené ve Lvu, i ony jsou silnými osobnostmi, které nemají problém s vůdčími pozicemi. Díky své dlouhé paměti, vrozenému psychologickému talentu a skvělému úsudku, se dokáží orientovat v problémech a předchází opakování stejných chyb stále dokola.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Ačkoliv by se mohly zdát na první pohled tvrdé, i tyto ženy umí působit velmi jemně a žensky. Jejich podmanivý vzhled a sebevědomí, které z nich doslova sálá, přitahují spousty pozornosti. Pro své přátele a blízké okolí se často stávají přirozenými vůdci a organizátory nejrůznějších setkání a událostí.  

Býci sází na skvělý první dojem

Třetím a posledním znamením, jehož zástupkyně jsou astrology označovány jako rozené aristokratky, je Býk. Ženy narozené v tomto znamení na své okolí působí jako pravé dámy. Jsou důstojné, vznešené a na první pohled působí velmi žensky. Mají pevně zakořeněný smysl pro povinnost a ve věcech / projektech, kterým se věnují, vyžadují řád.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Ovšem nejedná se o žádné pedanty. Naopak, jsou velmi klidné, vyrovnané a s plněním úkolů dle svých představ vám rády pomohou. Očividná je jejich silná orientace na praktično a materiálno. Jejich prioritou je proto vždy zajistit patřičné zázemí (tedy určitou finanční rezervu a důstojné bydlení), a až poté řešit vše ostatní.

Jakou svoji vlastnost si nejvíce ceníte?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Velkolepý trik hotelových uklízeček, který neoblíbenou činnost zkrátí na pětinu času. Jak na dlaždice a špinavý dřez?
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
JakZdravě.cz
Místo vyčerpávající diety opakujte 5 klidových cviků. Nejenže budou mizet kilogramy – také se skvěle zrelaxujete
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky