Poslední červencový týden aneb Co vás čeká a nemine. Tarotové karty mají předpověď pro každé znamení. Kdo bude slavit a kdo se zocelí?

Tarotové karty jsou karty nejasného původu, které se v současnosti nejvíce používají k výkladu budoucnosti. Jejich barevné obrázky nám mohou mnoho prozradit.

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Tarotové karty jsou specifické právě tím, že se na nich nacházejí četné a barevné obrázky. Ty mnohdy samotné stačí k tomu, abyste z nich vyčetli vaši budoucnost a nemuseli složitě v knihách hledat jejich význam. Vykládat se z nich dá na den, týden, měsíc nebo i delší časový interval. Při jejich výkladu je zapotřebí se plně soustředit na otázku, kterou kartám pokládáte. 

Beran 

iZdroj fotografie: Pixabay

Na berany čeká nejen splnění tužeb, ale také realizace odvážných až praštěných nápadů. Je však zapotřebí být akční a nespoléhat se pouze na osud, aby nedošlo k promeškání důležité příležitosti. Tento týden je potřeba do akce zapojit hlavně rozum a nepokračovat ve špatných návycích, které je brzdí v jejich vývoji. Pokud toto dokážou vydržet, na konci týdne na ně čeká zasloužená odměna. 

Býk 

iZdroj fotografie: Pixabay

Na začátku týdne by se býci neměli za ničím hnát. Naopak by tento týden pro ně měl být ve znamení odpočinku. Je zapotřebí věnovat zvýšenou pozornost svým předtuchám, mohou je totiž varovat před špatným rozhodnutím. Není ostudou požádat si o pomoc nebo radu, naopak jsou tomu hvězdy tento týden přímo nakloněny. Je nutno důvěřovat vlastní mysli a spoléhat se na své silné stránky. 

Blíženci 

iZdroj fotografie: Pixabay

Pokud budou blíženci na svou budoucnost hledět optimisticky a bez zbytečných obav, mohou na jejím konci očekávat úspěch. Během života je totiž zapotřebí překonávat překážky se vztyčenou hlavou a nebát se odpovědnosti, kterou s sebou těžké úkoly přináší. Zástupci blížence budou schopni se velmi rychle přizpůsobit blížícím se změnám. Je však potřeba zapojit fantazii a kreativitu. 

Rak 

iZdroj fotografie: Pixabay

Raci by se měli mít během celého týdne na pozoru. Na jeho počátku se sice může situace jevit klidná a vypadat, jako by se v jejich životě nic nedělo. Na jeho konci však mohou zástupci tohoto znamení čelit opravdovým problémům. Jedině snaha k aktivnímu jednání a jistá míra zodpovědnosti dokáže raky ochránit před chybnými rozhodnutími. Je zapotřebí nespěchat a nedělat unáhlená rozhodnutí. Jedině tak raci dosáhnou požadovaného cíle. 

Lev

iZdroj fotografie: Pixabay

Na lvy čeká na začátku týdne životní změna. Pokud se jí budou bránit, může to mít na jejich štěstí negativní dopad. Je na čase, aby zástupci lvů vystoupili ze své komfortní zóny a otevřeli tak nové, pomyslné dveře. Tato změna sice bude provázena strachem, avšak je nutno spoléhat se na svoji intuici. Jedině tak mohou lvi v dalším životě dosáhnout úspěchů. 

Panny

iZdroj fotografie: Pixabay

Panny by měly nový týden začít odpovědným rozhodnutím. To jim pomůže v cestě za životem plným prosperity. Tato cesta by ale měla být poctivá, nikoliv plná podvodů a lhaní. Uprostřed týdne přijde čas na dokončení tvrdé práce a splnění aktuálních požadavků okolí, které se najednou nakupily. Na konci týdne by se panny neměly vyhýbat realizaci odvážného nápadu. Na jeho konci je totiž čeká štěstí. 

Váhy

iZdroj fotografie: Pixabay

Jedinci narození ve znamení vah by se neměli vzdávat svých nápadů a plánů. V tomto týdnu jsou hvězdy přímo nakloněny jejich realizaci. Pomohou jim s novým pohledem na sny. Váhy si tak snáze dokáží své plány zhodnotit a rozhodnout se, které má smysl realizovat a které nikoliv. Pokud si požádají o pomoc, dostane se jim přesně těch rad, jež potřebují. 

Štír

iZdroj fotografie: Pixabay

Začátek týdne bude pro štíry pozitivní. Dařit se jim bude nejen pracovně, ale i v milostném životě. Pokud budou následovat znamení osudu, čeká je na konci této cesty opravdové štěstí. V druhé polovině týdne na štíra čeká důležitá volba, v níž je potřeba, aby štír spoléhal pouze na sebe a ne na rady okolí. Pokud by tak učinil, čekaly by ho totiž nepříjemnosti. 

Střelec

iZdroj fotografie: Pixabay

Pro střelce je v následujícím týdnu připravena zkouška. Je zapotřebí poslechnout rozum a nenechat se v tomto případě ovlivnit velkým tlakem, který může působit ze strany emocí. Jedině tak si střelci zajistí, že jejich volba bude šťastná a budoucnost přinese očekávané výsledky. Neměli by se vyhýbat ani aktivitě. I ta jim do budoucna přinese pozitivní efekt. 

Kozoroh

iZdroj fotografie: Pixabay

Hvězdy kozorohy přímo nabádají k tomu, aby tento týden poslouchali svoji intuici. Vnitřní hlas jim může pomoci přinést do života nejen potřebnou prosperitu, ale také jim pomůže vyhnout se nepříjemným chybám a nedorozuměním. Během týdne mohou pociťovat potřebu samoty. Tu by měli vyslyšet, protože ji jejich tělo potřebuje. Je nutné se na chvíli zastavit, zamyslet a získat potřebnou energii na další dny. 

Vodnář

iZdroj fotografie: Pixabay

Jedince narozené ve znamení vodnáře tento týden čeká posun v záležitostech, které se již delší dobu nikam nepohnuly. Hvězdy jsou totiž přímo nakloněny tomu, aby z jejich strany došlo k vyřešení dlouho odkládaných záležitostí. Velká změna však nastane také v milostném životě, protože v tomto týdnu vodnáři pochopí své pocity a touhy. Čeká je ale také rušný víkend. Je nutné být během něj obezřetní a dát si pozor na komunikaci s ostatními lidmi. Mohou totiž vzniknout nepříjemná nedorozumění. 

Ryby

iZdroj fotografie: Pixabay

Lidi narozené ve znamení ryb v tomto období čekají dobré zprávy, ale i nečekané životní příležitosti. Celý týden jim nic nebude stát v cestě, aby si splnili své přání. Bude pro ně totiž ve všech ohledech úspěšný. Tento týden je přímo nakloněn tomu, aby překonali své obavy, a postavili se tak strachu, jenž jim brání v úspěchu. 

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články