Bubílková: „Kvůli Krampolovi mě na Slovensku mají za vražedkyni humoristů“

Oblíbené duo bavičů, které se před lety bouřlivě rozešlo, se nečekaně znovu objevilo na jednom pódiu. Vrací se ke společné práci, ale na obnovení přátelství to rozhodně nevypadá.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Kdysi nerozlučná komická dvojice Zuzana Bubílková (71) a Jiří Krampol (84) se před lety rozešla ve zlém. Vzájemné obviňování vyústilo nejen v ukončení profesní spolupráce, ale vypadalo to i na konec přátelství. Jenže staré křivdy jsou zřejmě už částečně zapomenuté. Překvapením pro spoustu fanoušků bylo, když se bok po boku objevili na prestižním mezinárodním karlovarském filmovém festivalu. Vystoupili ve společné talk show a oba perlili jako v dobách největší slávy.

Žádný chlap na Bubílkovou řvát nebude

Rozkol mezi baviči nastal před několika lety. Když Krampolovi zemřela milovaná manželka Hanka, naplno se ponořil do práce. Pravidelná vystoupení s Bubílkovou mu poskytovala možnost přijít na jiné myšlenky. Jenže se přepínal a zdravotní problémy na sebe nenechaly dlouho čekat. Kromě dýchacích potíží měl i problémy se srdcem. S těžkým zápalem plic skončil na jednotce intenzivní péče. A vinil z toho svoji kolegyni. Tahala ho prý po nevytopených sálech, kde nastydl.

Satiričku to tehdy pořádně zvedlo ze židle. „To byla volovina, on nastydl někde jinde a obvinil mě,“ cituje Bubílkovou server Extra. Čelila také obvinění, že může za to, že se herec dlouhodobě přepíná. Jenže podle ní to byl Krampol, kdo chtěl neustále vystupovat a ona ho prý naopak brzdila. „Když nastydl poprvé a měl záchvaty kašle, já jsem mu říkala, že by měl ubrat. A on po mně řval, co si to dovoluju, že ho chci předělávat. Na mě žádný chlap opravdu řvát nebude,“ řekla tehdy Bubílková serveru Kafe.

Mimopracovně se stýkat nebudou

Přestože se zdá, že dávné křivdy postupně odvál čas, tak to nemusí být úplně pravda. Přestože se komička tváří, jako by už byla nad věcí, první měsíce po nařčení, že kvůli ní skončil její profesní parťák v nemocnici, pro ni byly hodně těžké. „Na Slovensku ze mě pomalu udělali vražedkyni humoristů. Dali to ještě do souvislosti se Šimkem,“ řekla Bubílková. S bavičem Miloslavem Šimkem, který zemřel v 63 letech na leukémii, vystupovala ještě před Krampolem.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol v posilovně iZdroj fotografie: Nextfoto

V současné době se ale Bubílková snaží na hádky, které vedly k rozpadu dvojice, už raději zapomenout. „Mě už to přešlo,“ svěřila se serveru. Přestože se s Krampolem znovu začala pracovně stýkat, na obnovení velkého přátelství to zatím nevypadá. „Já proti němu nic nemám, samozřejmě pokud by něco potřeboval, tak mu pomohu, ale že bych se s ním stýkala mimopracovně, to určitě ne,“ rezolutně prohlásila humoristka.

Co říkáte na to, že dvojice začala znovu spolupracovat?

Zdroj: Extra, Kafe
Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články