Jiřího Krampola dostihla závažná nemoc a skončil v nemocnici. „Je to rodinné prokletí,“ posteskl si

Známého herce Jiřího Krampola před nedávnem dostihla nemoc, kterou nazývá rodinným prokletím. Dokonce kvůli ní skončil v nemocnici na kapačkách.

Jiří Krampol i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nejen kvůli jeho věku má o něj mnoho fanoušků obavy. Jiří Krampol, který zanedlouho oslaví 85. narozeniny, skončil v nemocnici kvůli problému se zdravím. Údajně ale bude brzy v pořádku a žádné obavy o jeho život nejsou na místě. Sám přiznal, že tato potíž trápí více jeho rodinných členů. Dotazy novinářů ho navíc pěkně rozzlobily.

Udělalo se mu špatně

„V úterý jsem jel na představení, tam všechno bylo v pořádku, pak jsem byl na injekci, ale ne proti covidu. Po ní mi bylo trochu blbě. A v tom největším vedru jsem pak šel ve středu dělat narozeninový rozhovor s jednou redaktorkou do kavárny, kterou mám blízko domu. Bylo tam taky strašné horko, a když jsem vyšel ven, udělalo se mi šíleně blbě, tak jsem si sedl,“ sdělil Jiří Krampol redakci serveru Extra.

Musel do nemocnice

Poté se údajně dobelhal domů, kde ho k večeru navštívil jeho soused Honza, který mu prý se vším vždy pomůže. Zavolali lékaři a ten Krampolovi poradil, aby raději přijel do nemocnice. „Tady mi dali dýchadlo, tak se to zlepšilo, akorát mám ještě průduškový kašel, ale jinak je to dobré. Tlak mám v pořádku, všechno ostatní taky,“ uklidňoval novináře.

Jiří Krampol iZdroj fotografie: Nextfoto

Nechtěl z toho dělat drama

Všechny samozřejmě zajímalo, co strašného oblíbeného herce postihlo, on ale jejich obavy nechtěl slyšet. „Mám prostě podrážděné průdušky, tak dostávám kapačky a podávají mi medikamenty, aby urychlili léčbu, ale ani antibiotika nedostávám. Vždycky se z toho dělá drama, jak pomalu neumírám, ale já si jdu do nemocnice jen na pár dnů lehnout, aby mi to dali do pořádku,“ říkal rozhořčeně.

Dědičné onemocnění

„Mám to od dětství, říká se tomu chronický zánět průdušek. Měla to babička, maminka, má to syn, mají to vnoučata. Bohužel je to rodinné prokletí. Ale co je na tom tak strašně divného, že mi v 85 letech něco je? Můžu být rád, že jsem ještě pořád naživu a že mi není nic horšího,“ divil se. Údajně bylo vidět, že takhle rozzlobený už dlouho nebyl. Drby šířící se médii ho očividně vůbec nepotěšily.

Jaký máte názor na Jiřího Krampola?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články