Krampol zůstal na ocet: O 57 let mladší přítelkyně ho vyměnila za hereckého kolegu Václavíka

Krásná rusovláska, kterou jsme ještě nedávno vídali ve společnosti Jiřího Krampola, má nový objev. A rozhodně se s ním nijak netají.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Loni začali spolupracovat na dokumentárním filmu o Jiřím Krampolovi. Od té doby to byla nerozlučná dvojka. Kateřina Bláhová (27) byla ve společnosti Jiřího Krampola viděna častokrát. Nyní se zdá, že dala přednost podstatně mladšímu partnerovi, Marku Václavíkovi. Jiří Krampol snad dlouho truchlit nebude. Svým nestárnoucím šarmem jistě brzy okouzlí někoho jiného.

Jednu dobu byli nerozlučná dvojka

Kateřinu Bláhovou můžete znát ze seriálu Vyprávěj nebo Modrý kód. Tato půvabná zrzka v loňském roce zaujala i Jiřího Krampola, jenž ji oslovil pro spolupráci na dokumentárním filmu, kterým tato mladá dáma diváky provází. Dvojice si však sedla i v reálném životě a od té doby byli velmi často k vidění bok po boku na mnoha společenských akcích.

Objevila se párkrát ve společnosti i s Felixem Slováčkem (80), který také svou slabost pro mladší ženy nezapře. Tentokrát však čas hraje proti oběma pánům, protože Kateřina Bláhová dala přednost podstatně mladšímu objevu. Je jím Marek Václavík (45), který žil dlouhá léta v USA, kde si v průběhu let zahrál v několika komparzních rolích a videoklipech. Po návratu do Česka své zkušenosti začal rychle úročit.

Zatím nepřiznali, že jde o něco vážného

Nedávná práce na klipu zpěvačky Adely David jej svedla dohromady se svůdnou zrzkou, která zde hrála prostitutku. Eroticky laděné scény tak možná odstartovaly vzájemnou náklonnost. Oba však tyto spekulace odmítli. Podle Kateřiny byl Marek při natáčení scén velmi profesionální a díky tomu se mohla zbavit ostychu. Proto působí natočené scény velmi věrohodně.

Jiří Krampol iZdroj fotografie: Nextfoto

Ačkoliv zatím není Marek Václavík tolik známý, zdá se, že v tomto ohledu nezahálí a možná se brzy dostane do širšího povědomí diváků. Když se dvojice objevila v jednom z pražských klubů, ochotně společně zapózovali fotografům. Ani jeden z nich však zatím nepřiznal, že by šlo o něco vážného. Jiří Krampol se tak možná bude muset poohlédnout po jiné ženě, která mu bude dělat společnost.

Jakou ženu byste Jiřímu Krampolovi přáli?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články