Ve 24 letech se provdala za muže, který je o 13 let starší než její dědeček. Jsou šťastní a připravení založit rodinu

Když ženu požádal o ruku, okamžitě souhlasila. Byla zamilovaná a neřešila, že je její partner o 61 let starší, ani to, že společná budoucnost zřejmě nebude trvat dlouho.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Páry, které dělí velký věkový rozdíl, vzbuzují pozornost. Spoustě lidí nejde na rozum, proč spolu jsou, protože právě kvůli jejich rozdílnému věku určitě nemohou mít nic společného. Většinou za takovým vztahem hledají postranní majetkové nebo finanční úmysly. Starší lidé často bývají dobře zajištění, což může být pro jejich mladší partnery velmi zajímavou motivací. Že by se mohli prostě zamilovat, neřešit svůj věk a být prostě šťastní, napadne málokoho.

Je starší než její dědeček

Se svým manželem se čtyřiadvacetiletá Miracle Pogueová seznámila, když pracovala v prádelně v americkém městě Starkvill. Spřátelili se, sblížili a o rok později už do sebe byli zamilovaní. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby Charlesovi nebylo 85 let. Je dokonce podstatně starší než dědeček jeho lásky. To ale pár nezajímá. Na věk se svého partnera žena ani nezeptala. Vyplynulo to z hovoru. „Zjistila jsem to, když jsme si povídali a on mi řekl, že se narodil v roce 1937,“ vzpomíná Miracle.

Když svou vyvolenou požádal Charles o ruku, neváhala. Přestože by jejich společná budoucnost mohla být kvůli pokročilému věku snoubence příliš nejistá. „Udělala jsem to. Chceme zjistit, jak to s námi dopadne. Je mi jedno, jestli je mu 100, nebo 55, mám ho ráda, takového jaký je,“ vysvětluje žena. Podle ní Charles velmi dobře vypadá, je aktivní a vitální, takže by mu jeho věk nehádala. Dokonce se původně domnívala, že mu může být 60 nebo 70 let.

Ze svatby nebyl otec nadšený

S tím, že si dcera chce vzít o několik desetiletí staršího muže, ale měla trochu problémy rodina Miracle. Zatímco její pětačtyřicetiletá matka a dvaasedmdesátiletý dědeček vztah podporovali, otce musela složitě přesvědčovat. „Děda říkal, že když jsem šťastná, je šťastný i on. Ale táta řekl, že rozhodně ne. Trvalo to hodně dlouho, než jsem ho přesvědčila,“ řekla nevěsta s tím, že kdyby otec na její svatbu nepřišel, nikdy by mu to neodpustila.

Zveřejnil(a) Malawi 24/7 hot news dne Čtvrtek 2. února 2023

Nakonec ho ale obměkčila. „Řekla jsem mu, že potřebuji, aby mě podpořil a doprovodil k oltáři. Pak si promluvil s Charlesem a zamiloval si ho,“ vzpomíná Miracle. Na jejich cestě k tomu, aby se vzali, už nebyla žádná překážka. Svatební den byl nádherný, byl to nejlepší den mého života. S věkovým rozdílem není žádný problém,“ svěřil se Charles, který je realitním makléřem v důchodu. Jeho manželka je prý skvělá.

Zhroutila se, když dostal covid

Manželé uvažují i o tom, že založí rodinu. Miracle doufá, že se svým mužem bude mít dvě děti. „Jsme spolu velmi šťastní a těšíme se, až spolu založíme rodinu,“ poznamenal Charles. Vzhledem k pokročilému věku budoucího otce pravděpodobně budou muset využít služeb reprodukční kliniky. „Už jsme tam jednou byli a cítili jsme předsudky, přestože nás neznali. Bylo to dost zdrcující. Ale nemyslím na to, hlavně že nám pomohou. Možná nám Charlesův věk zabrání mít děti, ale třeba to nevyjde,“ doufá Miracle.

Umělé oplodnění iZdroj fotografie: Depositphotos

Obrovský věkový odstup si v běžném životě vůbec nepřipouštějí. Ale jsou chvíle, kdy na tohle téma dojde. Navzdory Charlesově energii a nadšení má jeho manželka občas obavy o jeho zdraví. „Když dostal covid, zhroutila jsem se ze strachu o něj. Ale naštěstí se uzdravil,“ uvedla Miracle. Zatím si manželé užívají každý den naplno a hledí do budoucnosti. „Reálně vím, že tu budu déle než on, takže se snažíme žít, bavit se a užívat si, dokud to jde. Je to můj rytíř v zářivé zbroji,“ dodala šťastná manželka.

Co říkáte na páry, které dělí velký věkový rozdíl?

Zdroj: NewYorkPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla