Brzobohatý si prý ani neumí představit, že by ho žena obskakovala. Písařovicové se to dotklo

Ondřej Brzobohatý na svou přítelkyni prozradil něco, co neměl. Zprvu se jí to dotklo, ale nakonec uznala, že má z části pravdu.

brzobohatý a písařovicová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Ondřej Brzobohatý se v nedávné době ukázal ve společnosti se svou přítelkyní Danielou Písařovicovou. Bok po boku je mohli lidé vidět na premiéře seriálu Iveta, ve kterém si umělec zahrál jednu z hlavních rolí a zároveň i přispěl svou hudební tvorbou. Novináři je okamžitě obklopili, aby si mohli tento relativně čerstvý pár vyfotografovat a také oba vyzpovídat. V rozhovoru Písařovicová prozradila například i to, že ještě musí Brzobohatému vyčinit za to, co o ní nedávno prohlásil.

Krátce po rozvodu se znovu zamiloval

Ondřej Gregor Brzobohatý je jedním z nejvšestrannějších umělců české scény. Nejen, že je velmi nadaný hudební skladatel, textař a zpěvák, ale talent má také na herectví. Daboval již mnoho postav ve světových trhácích, uchytil se také jako producent a jeho hra na piano již okouzlila mnoho posluchačů. Své vlohy má každopádně v genech, protože jeho otec Radoslav Brzobohatý byl jedním z nejlepších českých herců. A k jeho talentu přispěla i jeho maminka Hana Gregorová, slavná slovenská herečka.

Brzobohatý má za sebou několik vážných vztahů, z nichž nejvíce byl médii propíraný poměr s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Svou lásku poprvé ukázali světu v roce 2013, a to přímo na karlovarském filmovém festivalu. Vzali se v roce 2016, ale po 5 letech manželství podala Kuchařová žádost o rozvod. Tím jejich vztah skončil, a přestože se zdálo, že se z toho Brzobohatý jen tak nevzpamatuje, jen o několik měsíců později se ukázalo, že má novou lásku, a to krásnou Danielu Písařovicovou.

I když se jí to dotklo, měl pravdu

S touto talentovanou a diváky oblíbenou moderátorkou a redaktorkou nyní tvoří opravdu velmi zamilovaný pár. Poprvé o svém vztahu dali vědět v loňském roce, a jak to vypadá, jedná se o lásku jako trám. Písařovicová po umělcově boku jen kvete a štěstí z ní přímo čiší. Na premiéru seriálu Iveta, ve kterém Brzobohatý hraje skladatele Ladislava Štaidla, přišla moderátorka později, avšak jejich společné přivítání všechny dojalo. Zamilované polibky a něžné objetí působilo na hosty velmi roztomile.

brzobohatý a písařovicová iZdroj fotografie: Nextfoto

Při rozhovoru prozradila Písařovicová, že se mají s partnerem strašně fajn a je jim spolu dobře. Přestože mají oba velmi časově náročnou práci, dělají vše pro to, aby spolu trávili co nejvíce času. Když se novinářka moderátorky ptala, co vlastně říká na to, když o ní Brzobohatý prohlásil, že ona rozhodně není ten typ, který by muže obskakoval, Písařovicová jí na to se smíchem odpověděla: „Jo, za to jsem mu ještě nevyčinila, to je dobře, že mi to připomínáte.“ Jak poté sama prozradila, její přítel měl vlastně docela pravdu, protože není ten typ, jenž by kolem mužů skákal a podstrojoval jim.

Poté se ještě moderátorka svěřila, že si ale Brzobohatého velmi váží, má její respekt, péči a pozornost. Avšak nechce, aby si myslel, že se celý svět točí jen kolem něj. Přestože se jí jeho výrok trochu dotkl, uznala, že to myslel dobře a rozhodně si to nevymyslel. Nic to tedy na jejich vztahu nemění, oba jsou velmi zamilovaní a září štěstím.

Co říkáte na tento hvězdný pár?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla