Aura, všudypřítomná energie, pouhým okem neviditelná. Co jednotlivé barvy znamenají a říkají o osobnosti člověka, prozradil astrolog

Každý astrolog vysvětluje význam barev v naší auře trochu jinak. Ale přesto zůstávají základy této vědy stejné. Seznamte se s nimi.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Možná se vám už někdy stalo, že jste se do se do někoho už na první pohled zamilovali, nebo že vám naopak byla jistá osoba od pohledu nepříjemná. Nejde o nic nadpozemského – zkrátka a dobře jste se jen naučili podvědomě číst auru lidí ve svém okolí. Každý z nás totiž vyzařuje nějaké vlny a naše okolí je poté vnímá buď pozitivně nebo negativně. A hodně nám o tomto vnímaní prozradí právě barvy.

Co je to vlastně ta aura

Aura je vlastně přirozené energetické pole, které obklopuje všechny živé organismy na světě – lidi, zvířata, rostliny, ale i kameny a krystaly. Každý z nás má své osobní pole aury, které lze chápat jako energetické vyzařování našeho těla, jež nás udržuje ve spojení s univerzální vesmírnou energií. Čím více naše aura víří, otáčí a natahuje se směrem k ostatním, tím větší je naše pohoda a klid.

iZdroj fotografie: Pixabay

Nechte si vyfotografovat svou auru

Toto energetické pole nevidíme, to však neznamená, že ho nelze žádným způsobem zaznamenat. Existují speciální přístroje, které dokáží aury všech živých předmětů vyfotografovat a zobrazit. Objektiv musí mít jen nastaven ten správný algoritmus pro zaznamenávání barev. Například červená se nachází na frekvenci 400-480 Thz, indigová modrá pak mezi 620 = 670 Thz apod.

Jaký význam mají barvy naší aury

Jakmile získáte svůj energetický obrázek, dobře si ho prohlédněte. Všímejte si, jak jednotlivé barvy splývají, na které straně převažují a jak daleko vaše aura sahá. To vše totiž budete potřebovat k tomu, abyste tu svou bez potíží rozluštili a zjistili, jak na své okolí působíte na nevědomé úrovni.

iZdroj fotografie: Unsplash

Oranžová barva – barva Saturnu

Touto barvou disponují lidé s vyváženou osobností, jejichž spojení mezi myslí a tělem je dokonale harmonické. Jsou věrní, veselí a vždy pozitivní. Pokud je barva orientována vodorovně pak je pevně spojena s touhou, fyzickým potěšením a radostí ze života. Pokud naopak vychází ze srdce, nese se ve znamení inspirace. A roztřepené nebo rozplývající se okraje značí neuspokojené sexuální tužby či strach ze zrady a hádek.

Žlutá barva – barva Merkuru

Lidé se žlutou aurou jsou veselí, silně přitažliví, sebevědomí a velmi kreativní. Je-li tato barva orientována převážně vodorovně, pak značí silnou individuální vůli, charisma a efektivitu při každodenních činnostech. Takoví lidé perfektně zvládají své emoce a nechybí jim zdravá touha prosadit se. Příliš velké množství žluté ovšem značí hyperaktivitu, plachost, nízkou sebeúctu, strach z ostatních apod.

iZdroj fotografie: Pixabay

Zelená barva – barva Venuše

Jde o barvu duchovní rovnováhy, plného sebepoznání a střízlivého a pragmatického přístupu k životu. Velmi silně se pojí se srdcem a smyslem pro rodinu. Proto obvykle značně zeslábne ve chvíli, kdy v úzkém rodinném kruhu dojde ke ztrátě milovaného člověka. Obnovuje se dlouho a tento proces se pojí s negativními dopady na fyzické úrovni, zejména s problémy se srdcem a plicemi.

Růžová barva – další barva Venuše

Hlavními vlastnostmi nositelů růžové jsou především síla, láska a obětavost. Jde o osobnosti, které dokáží své sny a nápady snadno proměnit v realitu. Růžová aura také pomáhá umělcům rozvíjet jejich talent. Nejlépe souzní se zelenou (další barva Venuše), ale pokud je jí příliš, může se její majitel až příliš dotrhnout od reality.

iZdroj fotografie: Pixabay

Indigo – barva Uranu

Majitelé převážně indigové aury jsou citliví, intuitivní, zvědaví a se schopností silně prožívat své touhy. Často se také oddávají vnitřnímu vidění, mystickým stavům či mentální projekci. Jsou citliví na mimosmyslové vnímání, což se u nich může projevit nočními můrami, nekontrolovanými psychickými stavy apod. O dětech s indigově zbarvenou aurou se pak říká, že mají silně vyvinuté nadpřirozené schopnosti.

Fialová barva – barva Neptunu

Převážně fialová aura patří moudré, láskyplné a velkorysé osobnosti, která má občas tendenci utápět se v sentimentu. Je rovněž charakteristická pro opravdu dobré umělce. Umožňuje svému vlastníkovi plné propojení s tvůrčími silami vesmíru a poskytuje přístup k nejčistšímu duchovnímu naplnění. Vlastníci fialové jsou přístupní zkušenostem ostatních, ze kterých si rádi berou poučení.

Modrá barva – barva Jupiteru

Lidé s převažující modrou barvou jsou optimističtí, plní ideálů, sympatičtí, zodpovědní, trpěliví a plně oddaní věcem, které milují. Pokud je tato barva orientována převážně vodorovně, pak je znakem vysokého intelektu a silné schopnosti naslouchat. Dává svým majitelům výmluvnost a schopnost čistě a jasně vyjadřovat své myšlenky. Nerovnováha této barvy způsobuje stres a uzavření do sebe.

Červená barva – barva Marsu

Tuto auru vlastní silné a dominantní osobnosti. Vyznačují se atraktivním vzhledem i sebevědomých vystupováním. Jsou to odvážní průkopníci, kteří se nebojí rizik. Ovšem jsou také až příliš energičtí a tvrdohlaví, takže není lehké s nimi vyjít. Pokud si je však podmaníte, budou rázem okouzlující a vášniví. Svislá červená aura se orientuje na hmotné tělo, horizontální pak spíše na mysl. Má také největší tendenci absorbovat posilující energii Země.

iZdroj fotografie: Unsplash

Zlatá barva – barva Slunce

Výjimečná barva, jež bývá k vidění jen málokdy. Zlata si cenily snad všechny významné starověké kultury. Vyzařuje z něj totiž láska, radost, soucit a hluboké porozumění. Obsahuje v sobě díky svému vesmírnému nositeli samotnou dokonalost lidské podstaty. Jde rovněž o symbol moci a bohatství. Lidé se zlatou aurou se také velmi často angažují v otázkách životního prostředí.

Zdroj: OprahDaily

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články