Babička se v oblíbené talentové soutěži převlékla do černé kůže. Diváci se nestačili divit, co předvedla

Popsat vystoupení starší ženy v talentové soutěži se dá shrnout jednoduše –⁠ nesuďte knihu dle obalu. Překvapila nejen diváky, ale i porotce.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Milovníci talentových soutěží je mají rádi zejména proto, že nikdy nevědí, co mohou od soutěžících očekávat. A ti umí někdy opravdu velmi překvapit. To se povedlo například této postarší ženě, která přišla oblečená do dlouhé květované halenky, vzorované sukně pod kolena a svetru. Před vystoupením se však svlékla a všechny překvapila mladistvým koženým outfitem a také svým vystupováním.

Vypadala jako klasická babička

Když se Jenny Darrenová přihlásila do talentové show, bylo jí 68 let. Měla klasický babičkovský vzhled včetně brýlí a vlasů upravených do drdolu. Porotce Simon se před samotným vystoupením zeptal Jenny, zda si myslí, že by mohla show vyhrát. Její odpověď byla rychlá a rozhodná: „Naprosto.“ Poté žena požádala porotce a diváky, aby malou chvíli vydrželi. Její proměnu, která se odehrála za malou chvíli na pódiu, nejspíše nečekal nikdo z přítomných.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Babičkovský vzhled byl pryč a žena předstoupila v odvážném rockovém topu, kožené černé sukni, černých punčocháčích a vysokých kozačkách. Nepřekvapil však jen její vzhled, ale také výběr písně, kterou chtěla prezentovat. Sálem se rozléhaly riffy známé písně Higway to Hell od AC/DC. Text je trochu odlišný od originálu, avšak melodie zůstala stejná. Jennin hlas pronikal celým velkým sálem. Bylo to opravdu úchvatné a všichni nadšeně tleskali.

Celý život se věnovala hudbě

Jenny byla adoptované dítě, které vyrostlo v Birminghamu v Anglii. Celý život hrála v nejrůznějších kapelách na různých místech a má na svědomí 4 alba. Zpěvu se věnovala od svých 12 let. Místo toho, aby si užívala života v důchodu jako většina jejích vrstevníků, se Jenny rozhodla užít si ještě trochu rock and rollu. Nejen diváci, ale také porotci byli touto malou starou dámou opravdu ohromeni. Dokonce i David Williams se postavil a její vystoupení si vychutnal.

Simon, Amanda Holden a Alesha Dixon dali ruce nad hlavu a všichni si rockovou pecku užívali jako na koncertě. Stejně tak se nechali skvělou atmosférou strhnout také moderátoři. Je vidět, že Jenny má v sobě rockenrolového ducha a bude ho v sobě živit, dokud se jí nezastaví srdce. Pak bude šplhat buď po nebeských schodech, nebo po dálnici do pekla. Má skvělý rockový hlas a i ve svém věku dokáže rozproudit zábavu během prvních pár tónů písně.

Jaký máte názor na její vystoupení?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství