Áňa Štaidlová se navezla do zesnulých celebrit. V rozhovoru házela špínu na Gotta, Bartošovou i svého bývalého manžela

Anna Štaidlová v talk show promluvila o zesnulých hvězdách českého showbyznysu. Na svém bývalém manželovi, Karlu Gottovi a Ivetě Bartošové nenechala nit suchou.

Bývalá žena hudebníka Aňa Štaidlová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Občas se na veřejnost dostanou informace, které by si známé osobnosti nechaly raději pro sebe. Nic naplat, přesto nějaké tajemství vyplave na povrch, jak se říká. Samozřejmě se lépe hovoří o osobnostech, které již s případnými pomluvami nemohou nesouhlasit. Této možnosti využila také Anna Štaidlová, jež si v jednom z rozhovorů smlsla na zesnulých ikonách.

Face to Face

Diváci, kteří rozhovor zhlédli, jsou rozhodně bohatší o nespočet informací. Anna Štaidlová je bývalou manželkou Ladislava Štaidla, českého hudebníka, jenž byl určitou dobu také partnerem Ivety Bartošové. Není známo, proč se Štaidlová do sdílení svých vzpomínek a detailů tak položila. Sledující české populární scény to však určitě nemálo potěšilo.

Rozhovor o zákulisí rodinného soukromí proběhl v talk show, jež nese název Face to Face. Jde o populární pořad, jehož hlavní roli hraje moderátor. Ten má v každé epizodě ten stejný úkol. Vést s hosty co nejatraktivnější konverzace tak, aby z rozhovoru těžily obě strany. Ve zmíněné talk show se toho zhostil moderátor René Kekely. O jeho schopnostech hovoří sledovanost celého pořadu.

Gott si přál syna

Anna Štaidlová strávila s Ladislavem Štaidlem celkem třicet let svého života. Z toho šestadvacet byli manželé. Spolu vychovali dva syny a jednu dceru. Kromě drbů ze života se Štaidlem se zaměřila také na Karla Gotta a Ivetu Bartošovou. Zlatý slavík prý manželům Štaidlovým již zmíněné dva syny velmi záviděl. Podle Anniných slov si totiž vždy přál syna. Zároveň prohlásila, že jí by se rozhodně nechtělo stále dokola zpívat ty stejné písničky.

O odchodu Štaidla za Bartošovou řekla, že jí to bylo víceméně jedno. Její postoj k celé situaci byl poměrně nekompromisní, o přízeň manžela nehodlala bojovat. O Bartošové si myslela, že je primitivní. Nerozuměla tomu, že muži holdovali jejím pobídkám a výhružkám o sebevraždě. Sama by muže, který by ji citově vydíral, nikdy nechtěla. Mnoho žen se s tímto názorem jistě ztotožní.

Jaký máte z rozhovoru pocit?

Zdroj: AplausIn
Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články