Průběh roku 2020 zvládla nejlépe 4 znamení zvěrokruhu

4 znamení zvěrokruhu, která zvládla náročný rok 2020 nejlépe ze všech. Patříte mezi ně? Pokud ano, zasloužíte si zlatou hvězdu

Podle rekapitulace loňského kalendářního roku z pohledu astrologů můžeme hovořit o 4 dosti úspěšných znameních, na něž se usmálo štěstí více než na jiné.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Obecně spousta lidí vnímala rok 2020 jako plný neštěstí, smůly a depresí. Některým se však mohlo i zadařit, hvězdy přály zejména 4 vybraným znamením. Pokud mezi ně nepatříte, nezoufejte, poštěstí se vám zase v některém z následujících let. Navíc to neznamená, že byste nemohli mít jediný zdařilý den a naopak, že by ti vybraní jedinci měli radost neustále.Vodnářům se podařilo splnit si své sny

Pokud jste narozeni mezi 20. lednem a 19. únorem, mohli jste se těšit přízni hvězd. Jelikož jsou vodnáři ze své povahy pracovití a často si jdou tvrdě za svým, není se čemu divit, že mohli konečně uspět. Navíc si spousta z nich mohla během letních měsíců prožít příjemné milostné chvíle, na něž tak dlouze čekali. V loňském roce měli vodnáři velkou šanci objevit svůj skrytý talent a vytěžit z něj nové zkušenosti.

iZdroj fotografie: Unsplash

Možná jste si v létě zažili jako vodnáři nějaký románek nebo objevili své staré city.

Býci dokázali zabrat a něco vybudovat

Už ze své podstaty jsou jednici narození ve znamení býka mezi 20. dubnem a 21. květnem velmi pracovití. Jsou pro to známí a oblíbení ve svém okolí, čemuž nebylo jinak ani v loňském roce. Dokonce se během něj mohla tato jejich vlastnost projevit naplno a tito lidé tak dokázali vybudovat něco, nad čím již dlouze přemýšleli. Někteří dokonce mohli povýšit v zaměstnání nebo rozjet vlastní projekty.

Možná vás mile překvapila právě panna

Skvělým rokem se měl 2020 stát i pro panny, zvláště pak jeho druhá polovina, a to navzdory všemu dění okolo. Mělo se jednat o období změn a finálních řešení vašich nezodpovězených otázek. Pravděpodobně jste dokázali mile zaskočit a překvapit své okolí, což vám hvězdy vrátili stejně pozitivní mincí. Ke konci roku panny nejspíše zažily nečekaný převrat, který se ukázal být přínosným a příjemným.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Právě panna dokázala zpříjemnit průběh roku 2020 i ostatním lidem, nejen sobě.

Rakům se dostalo zadostiučinění za předchozí roky

Zástupci tohoto znamení narozeni v rozmezí 22. června a 22. července mohli ještě začátkem loňského roku pociťovat jistou křivdu. Nakonec se však 2020 měl stát tím rokem, kdy se na ně usměje štěstí. V polovině roku mohla spousta raků zažít příjemný milostný zážitek a úspěchy v osobním i profesním životě, na což se dlouze načekali.

Zdroj: Allure

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 412 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná