Co muži na ženách milují ze všeho nejvíce | DámskýDeník.cz

Dámy, 5 věcí, které na vás muži zbožňují. Fungují doslova a do písmene jako lektvar lásky

Ženy se snaží neustále získávat pozornost muže, ale ne vždy se jim to podaří. Podívejte se tak na věci, kterými upoutáte jejich pozornost ze všeho nejvíce.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Získat si přízeň muže není zase tak složitá záležitost, horší je však si jej po nějaké době udržet. Mnohé ženy se tak bez výsledku snaží dělat vše pro to, aby si jich jejich protějšky vážily více, ale bohužel se to stále nedaří. Existuje několik úžasných věcí, jichž jsou něžná pohlaví schopná, a muži je na nich naprosto milují. Možná budete dokonce překvapeni, protože se to nejlepší nedá koupit. Když se atraktivita stane přirozeností 

Půvabná žena má vždy kontrolu nad tím, jak vypadá. To však neznamená, že byste se měli nutit do neustálého úsměvu. Znamená to zůstat okouzlující a zářivá, i když se o to nijak nesnažíte. Nezapomeňte, že nejde jen o to, abyste vypadala dobře před ostatními lidmi. Jde především o to, abyste si skutečně užívala svou vlastní krásu a byla si jí vědoma. 


iZdroj fotografie: Freepik

Když se žena miluje 

Nemá smysl upracovat se k smrti pouze z důvodu, abyste uspěli ve vašem povolání nebo abyste udělali radost svým blízkým – tato cesta opravdu nikam nevede. Naopak když se cítíte uvolněně a smířeně s tím, co máte, lépe se realizujete jak ve vašem domově, tak i ve vaší práci. Dbejte tak na to, abyste to nikdy nepřeháněli a na první místo dejte vždy sebe. Zůstaňte spokojená s tím, co máte! (pokud vám to samozřejmě tak vyhovuje)

Nesvádějte bezdůvodně chyby na ostatní

Není nic horšího než si myslet, že si na vás zasedl sám osud. Každý člověk na světě dostává vždy to, co si zasloužil. Nikdy tak nesvádějte vaše prohry na ostatní a snažte se je sama za sebe vyřešit. Muži ve vás pak uvidí soběstačného partnera, který jim nebude na obtíž, ale přesně naopak. Mnohdy si také tímto stylem života ušetříte nervy, což se odrazí i na vašem vzhledu.  


iZdroj fotografie: Freepik

Umění přijímat komplimenty

Krásná žena je vždy středem pozornosti a dokáže přijímat komplimenty včetně obdivuhodných pohledů. Nevyhýbá se popularitě, ale ani se jí nenechá moc zaslepit – zná svou hodnotu. Když ji kolega v práci pochválí za to, jak vypadá, neodpoví: „No tak to teda ne, tohle oblečení je staré!“. A když ji někdo pochválí, že jí to sluší, neodpoví mu: „Ale no tak, zase tak pěkná teda fakt nejsem“. Prostě to bere tak, že je to pravda, a namísto zbytečných keců poděkuje. 

Když je žena spokojená se svým tělem 

Pokud si stále myslíte, že krásná žena musí mít úzký pas a vypracované boky, pak je nejvyšší čas se tomuto stereotypu vysmát a rychle na něj zapomenout. Existuje spousta příkladů toho, jak okouzlující mohou být dámy s pár kily navíc. Aby však taková žena vypadala přitažlivě, nesmí nosit těsné džíny nebo šaty, které jsou jí o dvě čísla menší. Její oblečení musí být spíše v souladu s jejím tělem.  

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 298 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná