Pro tato znamení zvěrokruhu je velmi těžké projevit jakékoli emoce. Patříte mezi ně?

Pro některé lidi je velmi složité projevit emoce, a proto někdy působí opravdu bezcitně. Ale ve skutečnosti tomu tak není.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Neexistuje člověk, který by neprožíval emoce. Jenže zatímco někdo dokáže o svých pocitech mluvit, jiní si raději všechno nechávají pro sebe. Ať už jde o radost, nebo o smutek. Tito lidé se totiž bojí toho, že by jejich emocí mohli ostatní využít ve svůj prospěch, a proto raději vždy mlčí. Přesně taková jsou tato znamení zvěrokruhu. Patříte k nim i vy?

Býk

Býci ze všeho nejvíce nenávidí změnu, a to především sebe samotných. Chtějí stále zůstat takoví, jací jsou. Jsou věrní sami sobě a nemají moc rádi dobrodružství. Emoce a otevřenost jim vlastně připadají jako slabost, kterou si nikdy nepřipustí. Nechtějí ukázat svoji pravou tvář, aby se náhodou před ostatními neztrapnili.

Rak

Raci si velmi cení svého nitra a chtějí být vždy v bezpečí. Nepřejí si, aby je ostatní znali, nebo se někdo dozvěděl o jejich tajemstvích. Z toho důvodu k sobě nepouštějí ostatní a nesdílí s nimi své zkušenosti. Někdy o sobě něco málo řeknou, ale vždy se raději pořádně rozmyslí, aby jim to náhodou neublížilo.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna

Panny si vždy vše plánují na několik dní dopředu. Jsou zvyklé vše ovládat a každému dávat do života rady. Díky tomu vždy dosáhnou toho, co chtějí. Avšak takový přístup k životu jim bere veškerou jejich energii a čas, takže nemohou s nikým probrat to, co mají na srdci. Zkrátka toho mají tolik, že nestíhají řešit samy sebe.

Štír

Pokud Štíři důvěřují svému partnerovi, rozpovídají se a otevřou se mu. Ale to je tak jediný člověk, kterému kdy něco řeknou. Raději budou kontrolovat nového známého, aby pochopili, jestli je možné s ním komunikovat. Pokud tento známý ve zkoušce neuspěje, úplně se uzavřou a nikdy mu nic neřeknou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Střelec

Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, vždy nad vším přemýšlí. Ignorují zajeté stereotypy a postoje, jednají podle svého. O své myšlenky se však nikdy s nikým nepodělí, protože chtějí zůstat jedineční a nechtějí slyšet žádnou kritiku, která by se jich mohla týkat. Ani v partnerském vztahu se nikdy úplně neotevřou.

Vodnář

Vodnáři jsou jednoduše řečeno rebelové. Vždy se snaží být kreativní, na to si kdykoli najdou čas. Nemají chuť na to svěřovat se někomu jinému o svých pocitech. Přijde jim to totiž, jako kdyby zklamali sami sebe, protože si myslí, že vždy vše zvládnou bez cizí pomoci. A to i své problémy.

V jakém znamení jste se narodili vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články