Znamení zvěrokruhu, která lámou srdce bez výčitek svědomí: Lvy baví hlavně lovit, Vodnář potřebuje svobodu

Přestože na začátku vztahu můžete mít pocit, že jste se stali středobodem vesmíru lidí narozených v těchto třech znameních, můžete skončit s pořádnými šrámy na duši.

zvěrokruh i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mít stabilní, pohodový a láskyplný partnerský vztah je snem každého člověka. Někdy se to ale nevydaří, přestože z počátku můžete mít pocit, že je váš protějšek šťastný a vášnivě zamilovaný. Obzvlášť, když se narodil v jednom ze tří znamení zvěrokruhu, která se nerada vážou a bez nejmenších výčitek lámou svým protějškům srdce. Zahrávají si s city druhých a bez mrknutí oka je klidně nechají na holičkách. Pokud se nechcete zbytečně trápit, uděláte nejlíp, když se na své milostné cestě těmto znamením vyhnete.

Lev

Lidé narození ve znamení Lva jsou proslulí především svým temperamentem. V umění flirtování nemají konkurenci. Jakmile se o někoho začnou romanticky zajímat, udělají téměř cokoli, aby ho získali. A jsou v tom famózní. Odolat jejich svodům je skoro nemožné. Jenže pak se karta obrátí. Jakmile Lvi svoji kořist uloví, bleskovým tempem o ni ztratí zájem. Nechají ji se zlomeným srdcem a vydávají se na další výpravu za novými dobrodružstvími. Jakmile vstupujete do milostného vztahu se Lvem, mějte se na pozoru.

iZdroj fotografie: Pixabay

Střelec

Střelci jsou velmi zajímaví a zábavní lidé. Neustále vyhledávají dobrodružství a nové zážitky. Jakmile si se Střelcem začnete, budete si připadat v jednom nebi – zahrnutí nebývalou pozorností a láskou. Lidé narození v tomto znamení totiž milují začátky vztahu, kdy bublají emoce a pociťují jemné chvění kolem žaludku. Jakmile ale prvotní zamilovanost vyprchá, začnou se nudit. A pokud se jim zdá, že vztah nabírá vážnější kontury, většinou z něj rychle vycouvají. Bojí se totiž stability. Mají pocit, že se ve vztahu dusí. Jakmile vás opustí, začnou se okamžitě poohlížet po nové lásce.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vodnář

O citové problémy si koledujete také v případě, že se zamilujete do Vodnáře. Lidé narození v tomto znamení si nade vše cení svobody. Milují silné emoce a okouzlení v první fázi známosti. Mají pocit, že díky tomu žijí. Jsou však proslulí svou přelétavostí z květu na květ. Jakmile získají dojem, že jsou v jakémkoliv směru omezováni ve svém svobodném životě a rozhodování, automaticky vezmou nohy na ramena. Vodnáři se ani nenamáhají svému partnerovi odhalit důvod rozchodu. Prostě odejdou bez odpovědi.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jaké zkušenosti máte s Vodnářem, Lvem a Střelcem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články