V létě budou hvězdy nakloněné 6 znamením horoskopu. Štěstí, láska a tučné výplaty je neminou

Na lidi narozené v těchto šesti znameních zvěrokruhu v létě čekají velmi zajímavé a dobrodružné okamžiky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Prosluněné dny jsou známkou toho, že se kvapem blíží letní pohodové a bezstarostné období roku. Vždyť, kdy si nejvíc odpočinete, než o prázdninách a na dovolené. Ať budete kdekoli, u bazénu, rybníku nebo u moře, chcete si užívat na plné pecky a nabrat sílu na návrat do všedních dní. Podle speciálního letního horoskopu, který připravili astrologové, čekají na šest znamení zvěrokruhu úžasná překvapení.

Střelec

Zábavní, neposední a kreativní střelci budou mít léto plné nápadů a inspirací. Čekají je významné změny zejména v pracovním životě. Po dlouhé době stagnace začne jejich velmi rychlý kariérní růst. Získají novou pozici, místo nebo si rozšíří kvalifikaci, případně absolvují kurzy, díky kterým si polepší. S novým postupem jde ruku v ruce i lepší plat. V osobním životě je žádné převratné změny nečekají.

Vodnář

Z finančního hlediska bude léto pro vodnáře zlomové. Dostanou nabídku pracovat na lukrativním projektu. Nejenže to pro ně bude atraktivní výzva, ale také se jim díky tomu podstatně zvýší mzda. Pokud podnikají, nemine je ekonomicky velmi významná zakázka. Na některé vodnáře se také usměje štěstí v podobě nečekaného štědrého dědictví. Pokud jde o vztahy, žádné zvraty nehrozí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Beran

Lidové rčení říká, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. To ale není případ beranů. Podle astrologů na ně sice během léta čeká neplánované stěhování, ale to by je nemělo zneklidňovat. Povede totiž k nadstandardně pozitivním změnám. Pokud jste berani a začínáte pomýšlet na problémy spojené se stěhováním, mávněte nad nimi rukou. Nakonec totiž budete neuvěřitelně nadšení a šťastní.

Blíženci

I když letní sezona svádí spíše k odpočinku, než k práci, na blížence čekají kariérní změny. V zaměstnání se totiž dlouhodobě cítí nespokojení a nedocenění. To se však změní. V práci se jim bude dařit. Během prázdnin se objeví nové finančně zajímavé projekty a blíženci podle astrologů dostanou nabídku na velmi výhodnou spolupráci. Klíčové je, aby byli trpěliví. Na to dobré se vyplatí si počkat.

Rak

Léto raků bude ve znamení zdraví a rodiny. Složité a závažné rodinné problémy, které v poslední době rakům znepříjemňovaly život, se vyřeší. Vše se napraví a nakonec budete spokojení a šťastní. Zdravotní komplikace se podaří vyřešit a nemusíte mít obavy ani z nějakých zákroků. Léčba bude úspěšná. Přesto byste ale měli o své zdraví systematičtěji a dlouhodobě lépe pečovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna

V osobním životě očekávejte velké změny. Léto totiž bude v případě lidí narozených v tomto znamení přát lásce a vztahům. Podle astrologů je možné, že panny naváží vztah s člověkem, kterého už dlouho znají. Každopádně letní romantická atmosféra hodně nahrává svatbám a založení rodiny, takže proč to odkládat. V profesním životě panny žádné převratné změny o prázdninách nečekají.

Co říkáte na to, co vám předpovídají astrologové?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů