Jarní horoskop: Která znamení budou mít štěstí, kdo se bláznivě zamiluje a koho čeká povýšení v práci?

Na jaře se mnozí dočkají zasloužené odměny – někdo si polepší finančně, jiný potká osudovou lásku. Zjistěte, co všechno vás v závislosti na znamení zvěrokruhu čeká.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po dlouhé a chladné zimě se konečně blíží jaro a mnoho lidí právě toto období bere jako start něčeho nového. Někdo chce začít například podnikat, jiný touží po tom, najít tu pravou lásku. Někdy je dobré vědět, jestli člověk bude mít štěstí a nebo jestli se mu dařit bohužel nebude. A právě je tu pro vás tento horoskop, který vám řekne, jestli budete mít štěstí nebo nikoliv.

Beran

Jaro je pro Berany obdobím seberozvoje, hledáním harmonie se sebou samým a učení se cizím jazykům. Možná vás bude lákat naučit se nějaký cizí jazyk, a toto období je pro zdokonalování se v něm jako stvořené. Na jaře dost možná najdete lásku a nebo posílíte vztah s vaším partnerem. Šance na úspěch v práci je také velmi vysoká.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Býk

Na jaře se Býci budou muset naučit zacházet sami se sebou a především to bude o kompromisech. Čeká je finanční úspěch a možná se jim zachce odcestovat někam do teplých krajin. To se ale doporučuje až s příchodem léta. Trpělivost pomůže Býkům najít ty pravé přátele, kteří je jen tak neopustí.

Blíženci

Na Blížence čeká finanční prosperita, kariérní postup a také dlouho očekávaná stabilita. Ve všem, na co si vzpomenou, se jim bude dařit. Jen jediná věc jim na jaře nevyjde. Nebudou moci nikam odcestovat a to ani na jeden víkend. Je to z toho důvodu, že budou muset podporovat svoji rodinu a své blízké.

Rak

Raci budou v tomto období opravdu potřebovat lásku. Také se budou snažit vytvořit si svůj osobní život. Potřebují prokázat trochu vytrvalosti, aby si jich všimli vlivní lidé. Mohou zrealizovat jakýkoliv nápad je napadne, nic pro ně nebude nemožné a vše se jim podaří. Bude je čekat skvělé jaro.

Lev

Lvi se musí naučit věnovat se sami sobě a udělat si pro sebe nějaký čas. Starost o jejich zdraví teď bude důležitější než kdy jindy. Koncem jara vás možná začne lákat něco jiného, než byste kdykoliv čekali, ale uvidíte, že vás to bude opravdu bavit. Rozhodně byste se ale měli snažit vycházet se svým partnerem, protože na vás čeká krize, která může skončit rozchodem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna

Jaro přinese Pannám nečekané peníze. Ty jim totiž budou do náručí padat prakticky z nebe. V práci na ně čeká pochvala a dost možná i povýšení. Jak se bude blížit květen, Panny si uvědomí, co od života vlastně chtějí a půjdou si za svým snem. Peníze, které v předchozích měsících obdržely, jim v tom pomohou.

Váhy

Váhy se potřebují uvolnit a to zejména v práci. Může se jim zdát, že je jejich práce únavná a už je nenaplňuje tak, jako dřív. Na jaře byste si rozhodně měli vzít dovolenou nebo aspoň pár volných víkendů. Čeká vás setkání se starými přáteli a vy byste se měli začít zajímat o to, jak se mají a co dělají.

Štír

Nastal čas, aby se Štíři začali naplno věnovat cestování, navštěvovat různá muzea a celkově se zkrátka ponořit do nových aktivit. Chybí jim totiž něco nového a oni to velmi dobře cítí. Zatím ale netuší, co to je. Jaro jim pomůže najít nový koníček, který je opět začne naplňovat a oni začnou žít. Měli by ale dávat pozor na jejich zdraví.

Střelec

Střelci by se rozhodně měli vyhnout různým nákupům nebo vážným rozhodnutím. Během jara si totiž potřebují zejména odpočinout, zotavit se a dělat vše pro to, aby se konečně cítili pohodlně. Místo dlouhého cestování si vyberte například hotel, který je v dojezdu několika kilometrů. Dlouhé cesty by vám neudělaly dobře.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kozoroh

Jaro bude pro Kozorohy opravdu mimořádně úspěšné. Budete navazovat různé nové známosti, ze kterých se dost možná vyklube nějaká ta láska. V práci také budete zářit a možná vás čeká zajímavá nabídka. Podaří se vám splnit vše, o čem jste dlouhou dobu snili. Zkrátka si jaro budete opravdu užívat.

Vodnář

Vodnáři by měli přehodnotit svůj přístup k rodině. Letošní jaro umožní, aby s každým členem rodiny vylepšili vztah. Což je opravdu potřeba, protože v poslední době to byly jen samé hádky a výčitky. V dubnu je velká šance najít nový vztah, nebo aspoň velice zajímavého člověka, se kterým vás čeká hodně dobrého.

Ryby

Ryby se snadno přizpůsobí novým životním podmínkám. Už je nebudou sužovat neúspěchy ani složité situace. Bude jim stačit, když konečně vydechnou a plnými doušky si začnou užívat jara a především přicházejícího tepla. Právě v tomto ročním období uvidí svět v naprosto nových barvách.

V jakém znamení jste se narodili?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články