Předpověď podle tarotových karet na následujících 7 dní: Životní partner na dosah ruky a výjimečná síla jít proti proudu

Pokud máte ve svém životě někoho, s kým toužíte splynout, pomoc můžete najít v karetní výkladu od proslulé kartářky Johanka Roze.

Tarotová karta Zelený muž i Zdroj fotografie: Johanka Roze
                   

Partnerské cesty v našem životě jsou plné překvapení. Čekat, nebo být iniciativní a udělat první krok? To je věčná otázka těch, kteří ve svém srdci touží po novém partnerovi. Jmenuji se Johanka Roze a připravila jsem si pro vás karetní vhled na další týden. Tentokrát prostřednictvím Tarotu divokého lesa. Ten velí: Překonej strach a udělej první krok. 

Muž našeho života stojí za překonání strachu

Karetním vhledům nejen prostřednictvím tarotu se věnuji už přes deset let. Pomáhám tak udělat si jasno v oblasti lásky, práce, zdraví i cesty naší duše. Dnes se společně podíváme na životního partnera: To je muž, který neproletí naším životem jen jako milostná aféra, krátké letní vzplanutí. Je to muž, ve kterém vnímáme skutečný potenciál na celoživotní cestu. Cítíme se s ním milované, obdivované a chráněné. 

Tarotová karta Zelený muž a Královna pohárů iZdroj fotografie: Johanka Roze

Zelený muž. Tato karta symbolizuje v Tarotu divokého lesa nejvyšší mužský potenciál. Krále. Muže našeho života. Toho, co velkoryse obdarovává svou tvořivou energií a posouvá nás na novou úroveň sebedůvěry. Je symbolem vrcholné životní energie. Jak zařídit, aby právě takový muž byl po našem boku? Královna poháru –⁠ losos napovídá, že odhodlání, jednoduchost a zvláštně schopnosti jít proti proudu je to, co potřebujeme na cestě za svým vyvoleným. 

Upozorněte na sebe

Pokud v našem životě už na někoho konkrétního myslíme, tedy je tu někdo, po kom naše srdce volá, vyzývá Královna poháru: Přestaň čekat a udělej první krok. Přestaň poslouchat rady druhých a začni poslouchat své srdce. Ovšem nejedná se tady o žádné „uhánění“. Jde o první krok formou přátelské zprávy, pohledu nebo prosby o pomoc. V pohádkách se píše, že „upustila kapesníček“, aby přivolala pozornost toho, jenž ji zaujal. Méně je více. Jen lehce vzbudit pozornost úplně postačí. O tom také ví své další karta: Rytíř kamenů –⁠ kůň. Pozor na zbrklou a urputnou energii. Aktivita ano, avšak laskavá a přátelská, nikoli útok. Na to si dejte, mé milé dámy, pozor. 

Tarotová karta Rytíř kamenů iZdroj fotografie: Johanka Roze

Zároveň, jestliže ve svém životě žádného muže zatím nemáme, je čas udělat si jasno. Jasno v tom, jak má takový král našeho života vypadat. Jak se s ním budeme cítit? Co pro nás bude znamenat? Co s ním chceme prožít? Proč je to tak důležité: Určitě už jste ve svém životě prožili kontakt s mužem, se kterým to bylo třeba i fajn, ale nebylo to ono. Je to proto, že nemáte jasno. Když nemáme jasno a přejeme si prostě NĚKOHO, pak nám také do cesty chodí kdokoli. Proto je tak důležité mít jasno v tom, koho si přejeme. První krok tedy velí: Zamysli se nad tím, jak má Tvůj vyvolený vypadat. Se vším všudy. 

Jdeš správný směrem

Poslední karta vhledu do dalších dní je z Karet světla. Jdeš správným směrem. Toto mohou přijmout jako svůj osobní vzkaz hlavně ženy, které už po svém boku milovanou osobu mají. Je to potvrzení, ujištění. Směr i cestu našeho života si volíme sami. Ať už je vaše cesta jakákoli, dovolte si rozhodovat se sami za sebe. Klidně i proti proudu, proti všem. Však staré moudré přísloví praví: Odvážnému štěstí přeje. A já si dovoluji připojit, že největší odvaha je, když dokážeme žít život sami za sebe a podle vlastních pravidel. Tedy vám žehnám, ať jsou vaše další dny plné odvahy a odhodlání žít, po čem Vaše srdce volá. 

Co na předpověď říkáte, odhodláte se udělat první krok?

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Autor článku

Johanka Roze

Zobrazit další články